Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Vpn, Kore serverı için gerekli değil miydi?
Bir de levelling işin tadı tuzudur muhtemelen. Asıl oyun levelling bittikten sonra başlıyordur. Umarım.
beklemene gerek yok dediğim yöntemle bedavaya sınırsız oynayabilirsin girip bi test etmeni öneririm sonuçta zevkler renkler oyun 50 lwlden sonra başlıyormuş evet
 
Oyun 4-5 yıldır çıkacak diye beklerken Ru serveri sonunda açıldı arkadaşlar. EU beklemek istemeyenler RU serverında oynayabilirler. Tavsiye ediyorum. Aşırı bağımlılık yapan questler etkinlikler mevcut oyunda.

Sonunda geldi.....
İng dil desteği var mı? Ms durumu nasıl?
İngilizce %90 haliyle oynadığımzı düşün.Oyuna başladan bir uygulama var onunda ingilizceye çeviriyorsun 20 saniyede. Oyuna etki etmeyecek kadar rusça kalmış sadece. Ping durumu Türkiyede aldığın pingi alıyorsun eudan farkı yok.

Oyun fenaymış yav.. Yüklemeyi becerebilirsem başlarım bi bakarım oyuna.

Bir iki video baktım da İngilizce desteği ile oynuyorlardı.
İngilizce ile oynuyoruz aynen problem yok.

Son olarak oyunda aşırı görev var. Tam haliylede çıkmadı diyebiliriz. Yeni olduğu için.Korede oynayan kişiler %40 lık hali bu diyor. Gerisini siz düşünün. 50 lvl 2 gün sürüyor kasması en fazla. Ondan sonra başlıyor herşey. Bir MMO'dan ziyade görevlerle ilerlenen item kastığımız oyunlar gibi bile düşünebilirsiniz. Bana özelden pm atarsanız yardımcı olmaya çalışırım kurulum olsun oyun içi olsun.

Dipnot: Oyuna sadece Vpnle oynanıyor ve sadece onun için para veriyorsunuz. Ücretsiz vpn'ler sıkıntılı. 5 dolar mı ne şuan aylığı ücretlininde.
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık