Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Yubashiri-sama #Akainuazbiledemiş

Yubashiri-sama (#Akainuazbiledemiş)
    Mesaj Sayısı 4,258
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Beş liraya Outer Worlds oynamak ve Epic'e minnet etmemek harika.

2. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    Rdr2 pc de 150 gb boş alan istiyor oyunun boyutu 109 gb bende de 139 gb boş alan var indirsem acaba problem çıkarır mı oyunu kurarken

3. Leffwn Erudemu

Leffwn (Erudemu)
    Mesaj Sayısı 657
    Üyelik Tarihi28 Haz 2014
    1 saat bannerlord oynayınca anladım ki pc büyük savaşlarda sıkıntı çıkaracak gibi. Yüksek ayarlarda 30-40 fps görüyorum ve çok az da olsa fps drop oldu. Dövüş ve savaş mekanikleri çok değişmemiş ama daha oturaklı ve ağır olmuş.

Sistemim: 1050ti, G4600, 8gb ram.

Son düzenleme: 31 Eki 2019
  4. Mesaj Sayısı 10,298
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Çiktı mı oyun ?

5. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    İndirmeye açıldı ama 1 kasım mı 3 kasım mı ne ozaman oynanabilir olucaktı sanırım öyle hatırlıyorum şuan rockstar launcher dan indirebiliyorsun oyunu 109 gb haftaya cumartesi mecbur yeni ssd taktırıcam pc ye :(

6. Mesaj Sayısı 10,298
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Eyvallah.Oyun için alacaksan ssdye gerek var mı ki.Ssd parasına büyük bir hdd alabilirsin.

7. uragiri31 Traitor

uragiri31 (Traitor)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi9 Haz 2010
    boşta slotum var laptopta kendim 256 gb ssd kullanıyorum bütün oyunları silmem gerekiyor rdr2 yi oynamak için o yüzden hızlı olsun diye ssd alayım diyorum bu arada rdr2 5 kasım da oynanabilir hale geliyormuş

8. enerjimasuko (Üye)
    Mesaj Sayısı 432
    Üyelik Tarihi7 Mar 2019

Diablo 3 gibi serinin en leş oyununa bile yüzlerce saat gömmüş birisi olarak. Bu kez çok canlar yakacak bir oyun geliyor. İnşallah Diablo 3'te ki hatalarından ders alırlar.

9. Mesaj Sayısı 10,298
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Yok artık.Diablo 3ün çıktığı günü hatırlıyorum.İslamdan hızlı yayılmıştı dünyada.4.oyun için öyle bir beklenti oluşturamazlar.Beklentileri kırıp parçaladılar üçüncü oyun ile.

10. enerjimasuko (Üye)
    Mesaj Sayısı 432
    Üyelik Tarihi7 Mar 2019
    Beklenti oluşturmazlar çok gibi de. Trailer falan on numara olmuş oynanışta 3'e göre bayağı iyi duruyor. Benim çok hoşuma gitti.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık