Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyun Dünyamız

'Oyun Sohbet' forumunda Knocking Master tarafından 6 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 11,901
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Mass effect oynamadıysan kesin oyna hacı.Ben son oyunu bilerek bitirmiyorum.Her hafta 1 saat oynayıp kapatıyorum ki bitmesin oyun.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,416
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Harika öyleyse. Hiç düşünmeden başla MS serisine. Oyunların Türkçe yamaları da mevcut. İlk oyun grafik ve oynanış yönünden belki biraz kötü gelebilir ama senaryosu ve diğer oyunları için her türlü değer oynamaya. Atmosfer ve senaryo yönünden Witcher'dan sonraki en iyi rpg oyunu diyebilirim bu seri için. Dragon Age'in de yaması mevcut bu arada. MS bitince buna başlarsın.

Hayır o değil de henüz bu şaheserleri oynamadan ne cüretle gelip burada tavsiye istersin bre gafil? :D

Edit: Deus Ex serisi de çok iyidir. İlk oyunu baya eski ama. Onu oynamadan diğer oyunlara geçmiştim.

3. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,416
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Bitirdikten sonra tadı ağzında kalacağı için bir gazla Andromeda'ya başlayacak ama bu sefer ağzında paslanmış demir tadı bulacaksın. :/

4. Mesaj Sayısı 11,901
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Bunu bildiğimden bitirmiyorum işte.

5. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 3,286
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Bak ben bunu pek anlamıyorum işte. Mass Effect her ne kadar sonu aceleye gelmiş gibi bitse de iyi bitti yani. Bu oyunun devamını mesela ben pek merak edemiyorum. Yüzük üçlemesini izlersin de hikaye biter ya. Artık devamını merak etmezsin, çünkü yazar hikayeyi bitirmiştir. Ufak tefek ayrıntıları insan tabi merak eder de bir devam romanı hiç de beklenmez. Mass Effect de öyle. Andromeda'yı oynamadım ama bir tanıtımına bakıyorum, az biraz yorumlara bakıyorum Mass Effect'i Mass Effect yapan hiçbir şey yok gibi duruyor. Ne anladım ben bu işten? Sen rastgele bir uzay oyunu yapıp ismine Mass Effect demişsin yani satmak için bildiğin. Dragon Age'e devam etselerdi çok daha iyi olurdu, daha yeni ilk oyunu bitirdim güzel bir hikayesi var.

6. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,416
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Kesinlikle öyle. Aynı isimle çıkarıyorsun ama önceki oyunlarla alakası yok. Hiçbir manası kalmıyor sonra. Şunu çok net söyleyebilirim. Andromeda MS etiketiyle değil de farklı bir isimle çıkmış olsaydı daha çok sevilirdi her türlü.

7. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 1,887
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
  8. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,416
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    kkratoss92

9. Starrk Üye

Starrk (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,118
    Üyelik Tarihi12 Eki 2017

Buyrun zorocular

10. Urek Mazino (Üye)
    Mesaj Sayısı 195
    Üyelik Tarihi22 Nis 2019
    Zoro diğer 2 kılıcı çıkarmaya gerek görmemiş :) Seikiro onuda kesmemiş :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Yukarı Çık