Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ubisoft ve hayal kırıklığı eş anlamlı hale gelmemiş miydi?
Evet son zamanlarda maalesef öyle.
Ac hayranıyım ona rağmen beni hayal kırıklığına uğratmayı başardılar.

Beyond good and evil 2 ve skull and bones’a dair bir şeyler gösterseler yeter benim için fazla bir beklentim de yok açıkçası.

AC göstermelerini istiyorum bayağı ama hiç değilse Watch Dogs 3 var. İkinci oyunu bitirememiştim bu nasıl olacak bakalım.

Evet son zamanlarda maalesef öyle.
Ac hayranıyım ona rağmen beni hayal kırıklığına uğratmayı başardılar.

Beyond good and evil 2 ve skull and bones’a dair bir şeyler gösterseler yeter benim için fazla bir beklentim de yok açıkçası.
Benim hayal kırıklığım AC yüzünden:üzgünüm:Far Cry dışında diğer oyunlarına bakmadım bile. Fail haberleri sürekli geliyordu zaten.

Nerde o eski Ac oyunları ah ah:(
En son Ac Syndicate’den keyif aldım sonrası hep hayal kırıklığı:/
Hacı ben ilk oyundan sonrasını oynamadım Ac'in:gamyon:
Haşhaşileri oyun olarak oynamayı çok istiyordum hep.(fetöcü değilim!1!xD) İlk 4 oyunu indirmiştim o zaman. İlk oyunu 8 saat falan oynayıp söve söve kapattığımı hatırlıyorum. Harcadığım akkye çok acımıştım. Hiç tarzım olmayan bir şekilde yapılmıştı oyun. Diğerlerinde o oynanış değişti mi bilmiyorum ama seveni çok sanırım. Bir sürü başka oyunda da gördüm aynı oynanışı. Muhtemelen değişmemiştir.
Bkz: Oooo tam arkasındasın hemen ''z'' tuşuna basıp suikasti tamamlamaya nedersin veya Ooo rakibe ağır hasar verdin şimdi ''f'' tuşuna basarak kafasını koparmaya ne dersin gibi beni ve oynadığım karakteri ortamdan koparan şeylere acayip tav olmuşumdur hep. Wuuu baya nefret kustum. Biraz kekoluğum tuttu sanırım. Herkesin zevki neticede. Sevenine de saygı duyarım.:sapkali:

AC güzel seriydi ya. En son bilgisayara black flag oyununu kaldırmayınca mecbur bıraktım seriyi. Ama o oyun içinde son güzel AC diyorlar zaten. Connor ile kapatmış oldum oyunu yani hiç yoktan iyidir.

Hikayesi 35-40 saat sürüyor. Yan görevlerle falan.

Dedikleri doğru endgame için arkadaşlarla takılmak şart bende bu yüzden bırakmıştım. Ama ucuz fiyata 35-40 saat hikaye hiç yoktan iyidir.
Üzüldüm. Neyse bu da bana ders olsun. Ucuza almasam pişman olurdum bayağı.

AC güzel seriydi ya. En son bilgisayara black flag oyununu kaldırmayınca mecbur bıraktım seriyi. Ama o oyun içinde son güzel AC diyorlar zaten. Connor ile kapatmış oldum oyunu yani hiç yoktan iyidir.

Üzüldüm. Neyse bu da bana ders olsun. Ucuza almasam pişman olurdum bayağı.
Hikaye bakımından Ezio'dan sonrası tırt seri de. Oynanış bakımından son iki oyun bayağı iyi. AC 3-Syndicate arası oyunların hep bir sıkıntısı vardı ve hikaye anlamında çok tek düzelerdi.

Hacı ben ilk oyundan sonrasını oynamadım Ac'in:gamyon:
Haşhaşileri oyun olarak oynamayı çok istiyordum hep.(fetöcü değilim!1!xD) İlk 4 oyunu indirmiştim o zaman. İlk oyunu 8 saat falan oynayıp söve söve kapattığımı hatırlıyorum. Harcadığım akkye çok acımıştım. Hiç tarzım olmayan bir şekilde yapılmıştı oyun. Diğerlerinde o oynanış değişti mi bilmiyorum ama seveni çok sanırım. Bir sürü başka oyunda da gördüm aynı oynanışı. Muhtemelen değişmemiştir.
Bkz: Oooo tam arkasındasın hemen ''z'' tuşuna basıp suikasti tamamlamaya nedersin veya Ooo rakibe ağır hasar verdin şimdi ''f'' tuşuna basarak kafasını koparmaya ne dersin gibi beni ve oynadığım karakteri ortamdan koparan şeylere acayip tav olmuşumdur hep. Wuuu baya nefret kustum. Biraz kekoluğum tuttu sanırım. Herkesin zevki neticede. Sevenine de saygı duyarım.:sapkali:
Hacım naptın ya:D Olsun hiç devam etmemen bir anlamda iyi oldu çünkü ben oynadıkça sevdim ve doğal olarak beklenti de artıyor ama sonradan beklentiyi karşılayamadılar sonuç hüsran yani:/:sapkali:
Sen ac'yi iyi yerde bırakmışsın ama black flag'i de oynayıp bıraksaydın mükemmel olurdu. Bug'lardan temizlenmiş Unity de iyidir. Fakat syndicate den sonrası rezalet. Oyunların assassinlik veya suikast ile zerre alakası yok. Bildiğin oyunun konseptini ve adını lekeleyen oyunlar.

Watch Dogs 3 güzel görünüyor. Uzun zamandır ilk defa bir Ubisoft oyunu ilgimi çekti.

edit: Watch Dogs Legions imiş oyunun ismi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık