Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Metro exodus’ta ilk bölgeyi bitirdim. Almadıysanız önermem. Oynamak istiyorsanız bikaç ay bekleyin en az. Oyun bozuk resmen. Yarım yamalak herşey.

Anca öyle oynanır zaten. 20 tane zombi öldürüp bir yere giriyorum, 30 saniye sonra çıktığımda yine karşımda 20 tane zombi oluyor. Level aldıkça güçleniyorum, ama zombiler de benimle eş zamanlı olarak güçleniyor, güçlenmenin bir anlamı kalmıyor. Thug denilen zombilerle mücadele etmek imkansız zaten. Koydu mu beş metre uçuruyor.
Orda oyunun bugları var.Uzun silahlar alıp (balta,balyoz) bir arabanın tepesine çıkıp vurucan o 20 zombiyi 2 dk da temizliyorsun o zaman.

Orda oyunun bugları var.Uzun silahlar alıp (balta,balyoz) bir arabanın tepesine çıkıp vurucan o 20 zombiyi 2 dk da temizliyorsun o zaman.
Mesele zombileri öldürmek değil, zombilerin sonunun gelmiyor olması. Elimde ateşli bir silah olmayınca uğraştırıyor. Zaten kullandığım levye zombilere vurdukça eskiyor. Ayrıca 4 zombi aynı anda saldırınca hepsine gücün yetmiyor, adam yoruluyor ve mecburen darbe yiyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık