Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu oyun mobilden oynayabiliyor mu? Eğer oynayabiliyorsa yer varsa bende gelebilirim. Şu aralar Pc’yi açmıyorum.

Bana uyar sıkıntı yok
Eyvallah kardeşim bizdensin

Sağolasın düşündüğün için ama başka zamana diyelim.
Geleydin keşke aen baya iyi oynuyorsun sassulo'yu unutmam hala

Bu oyun mobilden oynayabiliyor mu? Eğer oynayabiliyorsa yer varsa bende gelebilirim. Şu aralar Pc’yi açmıyorum.
Oynaniyor kardesim ücretsiz uygulamasını indirebilirsin oyun hakkında bilgilendiririm sonra seni

Ş

şimdi indirdim sadece üye olup bıraktım, sonradan bilgilendirirsen sevinirim.
Anca musait oldum kardeşim kusura bakma.
Şimdi oyunda takımını aldıktan sonra ilk olarak kendine uygun bir diziliş seçiyorsun ardindan bu dizilişe uygun olarak oyun planını olusturuyorsun. Defansif, ofansif, dengeli olur bu sana kalmış. Bunları hallettikten sonra yapacagin sey takımını gelistirmek bunu da 2 türlü yapabilirsin.
1 transfer listesinde surekli 4 oyuncunu satılık tut ki daha fazla transfer yapabilesin. Transfer yaparken sattigin oyuncuyu surekli maksimum fiyattan satmaya calis alırken de minimum fiyattan almaya bak.
2 gün icinde düzenli olarak 2 antrenman yaptir oyuncularina. Spoiler olarak aciklamada paylaştığım fotograflardaki takim burnley ingiltere lig sonuncusu olmaya aday bir takım ama dogru yonetimle şampiyon oldum her takimla bu mümkün. Bu dediklerimi gunde en fazla 3 - 4 defa oyuna girip yapabilirsin 5 er dk ayirman yeterli.
Senin sormak istediğin bir sey olursa cevaplamaya çalışırım.

Anca musait oldum kardeşim kusura bakma.
Şimdi oyunda takımını aldıktan sonra ilk olarak kendine uygun bir diziliş seçiyorsun ardindan bu dizilişe uygun olarak oyun planını olusturuyorsun. Defansif, ofansif, dengeli olur bu sana kalmış. Bunları hallettikten sonra yapacagin sey takımını gelistirmek bunu da 2 türlü yapabilirsin.
1 transfer listesinde surekli 4 oyuncunu satılık tut ki daha fazla transfer yapabilesin. Transfer yaparken sattigin oyuncuyu surekli maksimum fiyattan satmaya calis alırken de minimum fiyattan almaya bak.
2 gün icinde düzenli olarak 2 antrenman yaptir oyuncularina. Spoiler olarak aciklamada paylaştığım fotograflardaki takim burnley ingiltere lig sonuncusu olmaya aday bir takım ama dogru yonetimle şampiyon oldum her takimla bu mümkün. Bu dediklerimi gunde en fazla 3 - 4 defa oyuna girip yapabilirsin 5 er dk ayirman yeterli.
Senin sormak istediğin bir sey olursa cevaplamaya çalışırım.
Anladım teşekkür ederim, artık oynaya oynaya öğrenirim çok zor değil gibi. Siz lig kurduğunuzda yer olursa gelirim. Tekrar teşekkürler bilgilendirme için.

Anladım teşekkür ederim, artık oynaya oynaya öğrenirim çok zor değil gibi. Siz lig kurduğunuzda yer olursa gelirim. Tekrar teşekkürler bilgilendirme için.
Yer var önce gelen kapıyor senin yerin hazır :D Rica ederim efenim vazifemiz yeni korsanfanlarımızı kaynaştırmak hizmet adamıyız biz bu etkinlikler bunun için :cool:

Edit: Benden eskiymişsin ya la :eek:

Beni alırsan sevinirim. Bi süredir oynuyorum, rekabet arıyordum ben de iyi denk geldi. Nickim Lord Bloodraven.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık