Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    311
Benim için Akainu'dan başkası değildir. Çünkü istediğin kadar güçlü ol sokup çıkartırsa öldün, alternatifi yok. Yenersin, öldürürsün bile ama, dikkatin dağıldığı an ölürsün. Benim için güç ne kadar ölümcül olduğu. Adamla dövüşüp sağlam çıkan yok bugüne kadar. Yenenler bile bir yerlerini kaybediyor.
Magmanın işlemediği güçler gördük ; Anka Meyvesi.
Magmanın eşit gittiği güçler gördük ; Buz meyvesi.
Magmanın etkisiz kalacağı savunma bazlı meyveler görürüz, mesela Barto'nun bariyeri bunu durdurur mu ? Belki durdurur. Rüzgar / fırtına, Magmaya anti bir güç olur mu ? Olabilir.

Magmanın nötr kalacağı logia güçleri vardır ; yıldırım / ışık / duman / kum gibi... Örnekler çoğaltılabilir.

Benim için Akainu'dan başkası değildir. Çünkü istediğin kadar güçlü ol sokup çıkartırsa öldün, alternatifi yok. Yenersin, öldürürsün bile ama, dikkatin dağıldığı an ölürsün. Benim için güç ne kadar ölümcül olduğu. Adamla dövüşüp sağlam çıkan yok bugüne kadar. Yenenler bile bir yerlerini kaybediyor.
Marco. :a:

Üye silindi 1004

Magmanın işlemediği güçler gördük ; Anka Meyvesi.
Magmanın eşit gittiği güçler gördük ; Buz meyvesi.
Magmanın etkisiz kalacağı savunma bazlı meyveler görürüz, mesela Barto'nun bariyeri bunu durdurur mu ? Belki durdurur. Rüzgar / fırtına, Magmaya anti bir güç olur mu ? Olabilir.

Magmanın nötr kalacağı logia güçleri vardır ; yıldırım / ışık / duman / kum gibi... Örnekler çoğaltılabilir.
Buz Meyvesi eşit evet ama, kullanıcısının bacağı artık yok. Marco istisna bir meyveye sahip ama, buna rağmen Akainu'dan güçlü müydü? Hayır değildi. Benim için tahrip gücü önemli ve bu yüzden Akainu.

Çok kararsız kaldım, Sakazuki- WB arasında gidip geldim ama Sakazuki yine de. Meyve OP, tabiki de benim şahsi düşüncem bu büyük ihtimal böyle düşünen tek benimdir.

Kardeş farkındaysan karakterlerin bazı şeylere gücü yetmediği için bu ünvanı kullanarak güçlenmeye çalışıyorlar.Dünyanın en güçlü adamı niye shichibukai olsun?Zaten istediğini alır.
Sırf can sıkıntısından bile olabilir. Shichibukai bir güç seviyesi değil, hükumet için caydırıcılık makamı sadece. Buggy sırf etrafına çok adam topladı, adını KK tayfasından diye duyurdu, yaşayan efsane falan yaptı ve halk arasında korkulan biri oldu diye shichibukai yapıldı. Öte yandan Doflamingo gibi çok güçlü adamlar da Shichibukai.
Mhiawk'ın henüz ne menem şey olduğunu bilmiyoruz, bakarsın amiral üstü çıkar da yonkoularla kapışabilecek biridir. Ya da pek güçlü değildir de sırf unvanıyla adam korkuttuğu için shichibukaidir. Bu unvana böyle ön yargılı yaklaşmayın.

Adam 3 amiral + Garp ile yüzleşip ortalıkta hala at gibi koşturabilen tek isim. Listeye eklensin :a:
Tek hasar bırakan da Garp sanırım. Savaştan sonra sadece başı sargılıydı galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık