Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

15 bölüm biriktirmiştim, üst üste okumak gibisi yok. Hele son bölümü bitirmek üzereyken aniden yeni bölümün gelmesi gibisi hiç yok. :D

Türkçesi. Bölüm daha önce mi çıktı bugün mü bilmiyorum, ama Türkçesi demin eklendi. Şansa bak.
https://www.manga-tr.com/read-onepunch-man-chapter-102.html

Bu arada Flash'ın dövüş bi tuhaftı. İki tane ejder seviyesini aynı anda teklemek nasıl bir garabetliktir be. Ejderler bazı S sınıflardan bile güçlü olurlardı, bu ikisi iblis anca vardır canavar hallerinde bile. Saitama'ya denk geldiklerinde işleri bitti dedim de acelelerinin olması onlar için büyük şanstı. Keşke tekleyip geçseydi.
Öte yandan Anka gerçekten de ejder seviyesinin hakkını verdi. Çocuk imp çok fenaydı. Kısa pantolon ve halka şekerle daha ne kadar karizmatik olunabilir. Gücü hey höy. Genos'un devasa alev patlamaları bunun yanında çakmak gibi kalıyor.
Zombi manyak da keza fenaydı.

Bu Flash ile bizim Sonic kapışır bir gün. Sabırsızlıkla bekliyorum o günü.

Amai Mask gücünü gizlemek istiyor sanki. S sınıfı olmaması, çatışmalara pek gelmemesi falan. Aşırı güçlü biri olduğu belli de. O kırbaçlı bdsm sapığı çok hafif bi rakip gibi.

Şu tatlı maskenin tek atıp direkt sonucunu göstermek yerine artık gücünü tam manasıyl görmek istiyorum. Özel gücü mü var ? Psişik mi? Cyborg gibi mi? Tam olarak nedir bu adam??? Bu arc bunu görmeliyiz artık. Ayrıca böyle dandik canavarlarla değilde limitlerine kadar zorlayan biriyle dövüşsün istiyorum artık.
One ve Murata gerçekten mükemmel ikili be :alkis::at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık