Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'i Hangi Durumda Bırakırsınız?

Görüşünüz

• Kullanılan toplam oy
    111
Naruto'ya bağlarsa ne demek? Naruto kötü mü? Naruto serisini hedef gösterme var. Op daha iyi diye bir kesinlik mi var? Belki Naruto > Op diye düşünen var. O şıkkın kaldırılması lazım.

Naruto'ya bağlarsa ne demek? Naruto kötü mü? Naruto serisini hedef gösterme var. Op daha iyi diye bir kesinlik mi var? Belki Naruto > Op diye düşünen var. O şıkkın kaldırılması lazım.
Naruto'ya bağlarsa demiş, Naruto böyle iyi, Naruto şöyle kötü önermesi yok. Fakat mangakası çıkıp Madara'yı nasıl yendireceğimi bilmiyorum gafletindeki bi açıklama yapınca sonuna doğru ciddiyetle okuyanı kalmamış demek ki :/ Evet Naruto hedeftir bu arada.

Naruto'ya bağlarsa demiş, Naruto böyle iyi, Naruto şöyle kötü önermesi yok. Fakat mangakası çıkıp Madara'yı nasıl yendireceğimi bilmiyorum gafletindeki bi açıklama yapınca sonuna doğru ciddiyetle okuyanı kalmamış demek ki :/ Evet Naruto hedeftir bu arada.
Kaido nasıl yenilecek bilmiyorum? Neyse işin orasını bırakalım Naruto'ya bağlamak çok geniş bir kapsam, Naruto'nun 50 bölümü de yine aynı seri oluyor. Sonu kast edilmiyor. Op daha beter olacak. Naruto'dan kötü anılacak.

Kaido nasıl yenilecek bilmiyorum?

Neyse işin orasını bırakalım Naruto'ya bağlamak çok geniş bir kapsam, Naruto'nun 50 bölümü de yine aynı seri oluyor. Sonu kast edilmiyor. Op daha beter olacak. Naruto'dan kötü anılacak.
Kaidou ile ilgili bi açıklaması vardı sanki neydi o :S

Çok da umrumda değil, zamanı gelince bakarız.

Mihawkin gücünü amiral altı yapıp,Shanksin gücünün açıklamasını yapmazlarsa bırakırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık