Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'e Dair Ütopik Senaryolar

Merhabalar! Uzun zamandır konu açmıyordum. Gece gece sıkıldım ve açayım dedim. Konudaki senaryolar manganın güncel bölümüne de dair olabileceğinden dolayı spoiler etiketi ile açmayı uygun gördüm. Kategori olarak ise manga geyik bölümünde olduğunuz hatırlatayım. Bu konu altında çıkması muhtemelen olmayan senaryolar yazacağız :) Gerçi çıka da bilir :)

Ben 2 adet uydurma senaryo ile başlıyorum. İnanıyorum ki çok sayıda çılgın fikir çıkacaktır. Bu konuda yazacağınız senaryolar geleceğe dönük olmaktan ziyade, açıklanmamış bir olayı açıklayan bir senaryo şeklinde olursa daha iyi olur. Mesela Teach nasıl 2 tane meyve yedi sorusuna çılgın bir senaryo yazılabilir. Örnek olsun diye 2 tane yazayım :)

İşte ütopik senaryolarım:

Neler olmuş Serhat ya: Dragon Luffy'nin hem anası hem de babasıdır.
Şaka değil! Gerçek manada! Dragon, evlenmek istiyordu. Ama kimseyi kendine uygun bulamadı. Benim soyum benden devam etmeli dedi. Gitti spermlerini bir kaba aktardı. Sonra İvankov, Dragon'u kadın yaptı. Dragon daha önce aktardığı spermler ile kendini hamile bıraktı. 9 ay sonra Luffy doğdu. İvankov, Dragon'u tekrar erkek yaptı. Dragon da çocuğu Garp'a bırakıp tüydü. Bu senaryo tutmaz ama işte uydurduk :)

Yok artık dedirten hikaye: Roronoa Zoro'nun babası Ryuma'dır.
Olur mu öyle şey demeyin! Oldurduk! Oden'in karısı Toki, zamanında Ryuma'nın karısıydı. Ryuma, genç kadınlardan hoşlanıyordu ve genç bir hanım olan Toki ile evlendi. Ryuma, öldükten sonra Toki, Zoro'yu doğurdu. Fakat Ryuma'nın ölümünü kabullenemeyen Toki, bunalıma girdi ve Zoro'yu da alarak geleceğe gitti. Bunu defalarca yaptı. Kendisine Ryuma'yı hatırlatan onun karakterinde bir kişi olan Oden'e denk gelene kadar da böyle zamanda atladı durdu. Bir gün gene zamanda atlama yaptı ve Oden'le aynı döneme denk geldi. Fakat henüz Oden'le tanışmamıştı. Bu sırada Zoro 1 yaşında bir bebekti.

Toki'nin bir anda ortaya çıktığını gören Wano'lular onun bir cadı olduğunu düşündüler ve öldürmek istediler. Kaçarken Toki yaralandı ve enerjisi azalmıştı. Bu sebeple bebeğini kurtarmak istedi. Onu da son enerjisi ile 8 yıl sonraki geleceğe gönderebildi. Toki yakalandı ve Oden'in huzuruna getirildi. Toki meyve gücünden bahsetti ve olanları anlattı. Fakat meyve gücü geleceğe gideni geri getiremiyordu. Zoro artık 8 yıl sonraki gelecekte bir yerde 1 yaşında bir bebek olarak ortaya çıkacaktı.

Oden ve Toki aynı yıl evlendi ve çocukları oldu. Üzerinden yaklaşık 8 yıl geçtikten sonra, yani Zoro 1 yaşındaki haliyle Wano'da gözüktüğü sırada, Hyori 6 ve Momo da 8 yaşındaydı. Aynı yıl ülkeye Kaido saldırdı. Bebek Zoro'yu bulan kişi, ülkeyi Zoro ile terk etti. Toki de o sırada 8 yaşında olan Momo'yu 20 yıl sonraki geleceğe gönderdi. 20 yıl sonra Zoro 21 yaşındayken güçlü bir kılıç ustası olarak Wano'ya geri geldi. Momo 20 yıl sonraya atladığı için hala 8 yaşındaydı. Bu sırada hyori ise 26 yaşındaydı.

Evet! Fikirler çarpışsın :)

Valla aklıma bir şey gelmiyor ama şunu diyeceğim; Buraya yakında @Sir Crocodile, aslında aşırı mantıklı ve muhtemelen gerçekleşecek olan, Croco-boy Kadın mıydı? Teorisini ütopik senaryo diye yazabilir. O yüzden şimdiden kınıyorum kendisini :ehe: :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık