Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Fanlık böyle bir şey işte. Savunduğu dandik karakteri Karasakal ve tayfasının önüne bile koyuyor. Hatta Devrimcilerin falan da önüne koyuyor. Önem sırası, kurgu ve hikayenin önüne koymuş takılıyor. :hhh::hhh:
Yahu hala düşüncelerimi anladığını sanip karasakalin önüne koyduğumu sanıp benim ağzimdan konuşman yok mu? Komiklik yanında kendini rezil etme bari. :D

Mangaka MF'den daha büyük bir savaşın olacağı tarzinda yorumlarda bile bulundu. Sen gelip hala traş yapma derdindesin. Hani ciddi ciddi bir karakteri iyi eleştirdiğini mi sanıyorsun. Eğer öyleyse cidden senin için üzüldüm şuan. :D

Üye silindi 1004

Yahu hala düşüncelerimi anladığını sanip karasakalin önüne koyduğumu sanıp benim ağzimdan konuşman yok mu? Komiklik yanında kendini rezil etme bari. :D

Mangaka MF'den daha büyük bir savaşın olacağı tarzinda yorumlarda bile bulundu. Sen gelip hala traş yapma derdindesin. Hani ciddi ciddi bir karakteri iyi eleştirdiğini mi sanıyorsun. Eğer öyleyse cidden senin için üzüldüm şuan. :D
Ha Marineford’a yaptıklarının aynısını yapacak diye mutlu oluyorsun yani. :hhh: Üzücü.

Yoooo hala kendini tatmin etme çaban güzel ama komik. :D
Shichilerin hiç biri boş adam değil aslında zamanında nam salmış korsanlar hepsi,Luffy ile dövüşlerine çok bakmamak gerek,Croco senin düşündüğün kadar güçlü olmasa da,belli bir seviyede karşımıza çıkar.

Ama sana sorum şu olacak,iş Croco'ya gelince önceki çizilenlerin önemsiz olduğunu söylüyorsun peki iş Mihawk'a gelince neden hemen peşin yargılıyorsun :D :D :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık