Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

'Haberler' forumunda hdbfresh tarafından 25 Ağu 2018 tarihinde açılan konu

 1. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 11,126
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Hala diyorsun ki G3 yese ne olur? Kör oluyorum yapma böyle. Seriyi okuyormuş gibi yorumlar yapma lütfen. :(

  Sana göre G3> Jozunun Elmas, haki saldırısı heralde. :D

  Cevabı kendi kendine veriyorsun zaten. Ne olurdu falan diye. Jozu dediğin karakter Croc'a ya vurduğundan daha güçsüz bir saldırı yapıyor Kuzan'a ve sonuç.
  [​IMG]
  Hani yere yatırıp kendini toplatıyor parça parça. Croc bundan daha güçlü bir saldırı yemesine rağmen öyle kendini yerden toplamıyor. Üstüne üstün Jozu Kuzan da ki gibi "Yere yatırdım devam etmemeyim ben buna" tarzında da durmuyor Croc karşısında.

  Siz hala Alabasta falan kafasındasınız. Adam yaptığı hataları bile SBS de, açıklamalarında bahsediyor. Croc karşısında diğer kaarakterlerin bile tepkileri belliysen sizin boş boş atıp tutmaniz cidden komik. :D
   
 2. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

  Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
  Mesaj Sayısı 5,901
  Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
  Oda'nın hata yaptım demesi hiçbir şey ifade etmiyor. Seri içinde ne yapıyor? Aynı geyik sinemada da vardır. Filmden sonra yönetmene sorarlar "aslında şöyle böyle" der onlarda. Fakat kardeşim sen bize eserin içinde gösterdin mi bunu? Yıllardır aynı sahneleri atıyorsun. Fakat şaka gibi. Alabasta için hata diyen Oda Marineford içinde hata diyor? Sen hatalı diye Alabasta'yı yok sayıyorsun. Forumun çoğu da Marineford'u yok sayıyor. Kuzan'ın dudağından akan iki adamla kan. Jozu, Croco'ya vurunca domates çorbasına dönüyor suratı. Luffy'nin düz yumruğu da mı hatalı? Luffy'den yediği yumrukta aynı hasarı veriyordu Crocodile'a? Jozu, Kuzan'a ne yapabildi ondan bahset bana? Hiçbir şey. İşine gelmeyince Alabasta hatalı. Tüm One Piece fanlarına göre Marineford hatalı o ne olacak? Hatalı da demiyorum? G3 dediğimiz saldırıyı Dof övüyorken, Croco'ya bir şey olmayacağını düşünmen saçma.
   
  Son düzenleme: 14 Oca 2020 15:26
 3. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 11,126
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Nasıl Oda'nın hata yaptım demesi bir sey ifade etmiyor? Sen bu adamın çizdiği seriyi okuyorsun kendine gel. :D


  Kardeşim hala benim yorumumu sağa sola çekiyorsun. Alabastanin kabul edilemez olduğunu sadece ben demiyorum. Seriyi az çok okuyan mantıklı kişiler zaten bunu görür.

  Okuyucuların karakterler hakkinda "zayıf" demesine ithafen mangakanin açıklamaları bile var.

  Diyorsun ki aynı sahneleri atıyorsun. Neyi atayım? Kendim mi çizeyim de atayım? Adam Alabasta'dan sonra güncele yakın noktada orada çizmiş dövüş olarak.

  Neymiş Kuzan da iki damla kan, Croc domates çorbası olmuş. Yahu taraflı yorum yaptığın şurada bile belli. Croc'un yediği saldırı ile Kuzan'ın yediği bir mi? Jozunun saldırıyı yaparken ki haline bile baksan "Kuzana dümdüz vurmuş" dersin. Adam yatırıyor aşağıya devam etse ne olurdu? Kuzan daha kendini toplamamış. Crocodile ise saldırmak üzereydi daha güçlü bir saldırı yemesine rağmen.

  G3 çok mu büyük bir saldırıymış? Dof övüyor bu kesin muhteşem bir şeymiş abi bakalım. :S

  [​IMG]

  ID de Luffy G3 açıyor, Croc Sables atıyor, Jinbe ise tekniğini yapıyor ve uyanmış Zoanlara tek atıyorlar. Sonra G3 övüldü sen bunu küçümsüyorsun. Luffy'nin G3 açtığına Croc'un "Ezik" demesinden bahsetmiyorum bile. :D

  "Tüm Onepiece fanlarına göre Marineford hatalı" nerede oluyor la bu? Mangaka ne zaman MF için yanlış yaptım deyip sonra karakterleri farklı yerlerde kullandı. Ya da orada çizilen bir karakter hakkinda okuyucular bir şey deyince açıklama yapma gereği duydu? Sen biliyorsun ki yazmışsın de bakim.

  Dof övüyor Croc ölür o saldırıda kesin. :S
   
 4. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

  Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
  Mesaj Sayısı 5,901
  Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
  Kuzan hafif atak yedi Crocodile sert atak yedi. Crocodile'ın girdiği triplere bak, Kuzan çok da mesele yapmamasına bak. G3 diye attığın şey nedir ya?

  [​IMG]

  Senin attığın G3'le aynı G3 mi bu? Dof'la Croco'yu kıyaslamaya bile gerek yok zaten. Dof güçlü diyorsa güçlüdür. Sen Dof'u ciddiye almıyorsan senin haterlığın.

  O çok savunduğun SBS içerisinde Marineford'la ilgili dediklerini de biliyorsundur. İstediğim gibi yapamadım, kafamdaki gibi olmadı. Adam açıkça olmadığını söylüyor. Alabasta'dan farkı yok. Fakat SBS'leri ciddiye almadığımdan Marineford hatalı demeyeceğim ben. Zaten Crocodile'ın düşük seviyeli olduğunu göstermek için böyle bir şey dememe lüzum yok.
   
 5. isko Üye

  isko (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,364
  Üyelik Tarihi13 Mar 2010
  Adam daha meyveyi kullanmadan saf fiziksel güç ve haki ile g4 luffy ve süpernovaları aynı anda dövdü.Hakisini övüp durdular ,adama hasar veremeyen Luffy birden ıkındı ve yendi
   
 6. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 11,126
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Hala ne diyorsun ya. :D
  Neyse sana laf anlatılmaz bir defa daha anladım bunu :S

  Bundan sonra yorumlarına karşı tepkim şu olacak. :D
  [​IMG]
   
 7. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

  Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
  Mesaj Sayısı 5,901
  Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
  Anca filmlere dahil olan onda da toplam gözükme süresi bir dakikayı geçmeyen karakterle mutluluklar sana. Hani savunuyorsun ama, boşa savunuyorsun. Serinin mantığını anlamamışsın diyorsun. Sen direkt manganın konseptini anlamamışsın. Crocodile gibi bi karakter anca spinofflarda gözükür artık.
   
 8. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 11,126
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Hala boş yorumlarına devam ediyorsun ya.

  Bak yazmayayım diyorum ama o kadar boş taraflı yorumların, istediğini istediğin yere çekip yorumlamaların var ki cevap veresim gelmiyor. Çünkü kesin olan bir şeye bile bir kulp bulup durumu kıvırmaya veya durumun vaziyetini küçültme çabasına giriyorsun. Haksız olduğunu kabul etmek bu kadar zor olmasa gerek ama sürekli kıvırma çalanları.

  1~Kuzan hafif atak yedi Croc sert atak yedi.

  Sadece o mu iki saldırıya bakalım.
  [​IMG] [​IMG]

  İşine gelen yerde uzun uzun yazıp bunu hemen geçiyorsun. Neymiş Kuzan mesele yapmıyormuş Croc'un girdiği şekle bakacakmışız. :D

  Yahu sen şu iki saldırıya bakıp Jozu'nun saldırıları yaparken ki haline bak. Bir de kime isimli saldırı yapıp, kimi yere yatırdığına bak. ;)

  2~ Neymis iki G3 aynı miymiş? Luffy g3'ün farkli farklı tekniklerini mi yaratti G4 gibi benim haberim yok bundan sen nerde gördün bunları? Yani attığın G3 ile bu G3 aynı şekilde yapılıyor. Sadece çizim noktasında açı farklı var. Teknikler aynı G3 ama sana göre bunlar farklı :S :hhh:

  3~ Dof güçlü diyorsa güçlüymüş. Tabi. :S
  Dof'un dediklerini kabul etmezsek hatermişim de hahahahah :D

  Burada bile boş yazıyorsun ya. G3 çöp diyen yok ama sen boş abartıyorsun "Yok yese ne olur" falan diye. Yahu adam daha iyi saldırı yiyor ondan bir sey olmuyor da ondan mı etkilenecek?

  4~ Marineford ile ilgili işleyiş ile ilgili açıklamaları var güç ile ilgili açıklamaları yok. Bunu senin de bilmen gerekiyor.

  5~ Aynen Croc sana göre düşük seviyeli bir karakter. Sengoku adamdan WB'ye karşı bir beklenti içine giriyor. WB başbelası falan diyor. O düşük seviyeli karakter MF'ye gelip 2 tarafa da düşman olmasına rağmen savaşıyor. Senin "Dof bir şey diyorsa doğrudur" şekline boş çıkarım yaptığın Dof bu "düşük seviyeli" karaktere ortaklık teklif ediyor.

  6~ Crocodile görünecek o zaman nasıl güzel kıvıracaksın bende oturup izleyeceğim. ;) :D
   
 9. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

  Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
  Mesaj Sayısı 5,901
  Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
  1- Karasakal ve tayfası, Mugiwara filosu, Im-sama, Kaido’nun tayfası, Shanks ve tayfası, bizim tayfa, Yeşil Boğa, geçmişten gelen malum isimler, Mihawk, Germa, İhtiyarlar, Kidd, işlenmeyenler Novalar, her gittikleri adada hikayeye dahil olan lokal karakterler, CP0’nun kalanı, Vegapunk, Coby, Big Mom ve tayfası, Kuzan, Devrimciler, Dragon, Kuma falan dururken cidden miladını doldurmuş Croco’ya sıranın geleceğini mi düşünüyorsun sen? Hahahaha.

  2- Sadece çizim noktasında mı aynı? Derinlik, boyut falan herhalde sana yabancı mevzular. Açı değildir o.

  3- Yani Dof’u adam yerine koymayıp Croco’yu saçma şekillerde savunman içler acıtacak üzücü.

  4- Alabasta yaşanmadı tamam üzülme.
   
 10. Sir Crocodile Sabaku no Ō

  Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
  Mesaj Sayısı 11,126
  Üyelik Tarihi17 Mar 2015
  Hahahha tamam :S

  [​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık