Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Ohoo Ağustos'a kadar öğreniriz ki ama onu. :hoo:
O hiç belli olmaz bence. :ehe:

Aynen. :(

Evet olabilir ama tayfa yarım yamalak olduğu zaman bile filmde hep tam kadroydu. Sanji tayfadan ayrılıp WCI'ya gitmişti ama Gold filminde tam kadroydu mesela. Filmlerde mantığın dışına çıkıyorlar biraz. Bu film de WCI ve Wano arasında geçiyor ama tayfa yarım olmasına rağmen yine tam kadro. Jinbe de olabilirdi. :(
Bence de olsa iyi olurdu zaten. Ben sadece onların düşünce yapısı ile düşünmeye çalıştım. :ehe:

One Piece Stampede ve UNIQLO "UT" iş birliği ile karakter kostümleri

UNIQLO "UT" ekibi ve anime ekibinin Hasır Şapka Tayfası için oluşturduğu ve filmde de görünecek olan "yaz tatili kıyafetleri".

Douglas Bullet ve Buena Festa tasarımlarının kaliteli versiyonları:

One Piece Stampede ve UNIQLO "UT" iş birliği ile karakter kostümleri

UNIQLO "UT" ekibi ve anime ekibinin Hasır Şapka Tayfası için oluşturduğu ve filmde de görünecek olan "yaz tatili kıyafetleri".

Douglas Bullet ve Buena Festa tasarımlarının kaliteli versiyonları:
Bunları böyle yazlık giydirmişken Law niye kışlık ceket çekmiş üstüne yahu. :hoo:

Bunları böyle yazlık giydirmişken Law niye kışlık ceket çekmiş üstüne yahu. :hoo:
Filmlerde farklı farklı kıyafetler giyiyorlar, yani sürekli böyle durmazlar. Ayrıca bu kostümlerin filmlerden önce yayınlanan, genelde bol bol fanservis görüntülerin yer aldığı kısa bölüm içinde de yer alacağını düşünüyorum.

10 seneden fazla süredir seriyi takip ederim tek bir filmini izlemedim merakta etmiyorum.Tamamen ticari bir amaç için yapılmış olay çok ilgimi çekmiyor filmlerde olay örgüsüne bağlı olarak seride konularla bağlantılı birşeyler işlese izlerim.Atıyorum wano arcı mangada işleyecek ama animede wano arc olmayacak filmde işleyecek o arcı ona varım ama yok tayfadan birisi kaçırıldı onu kurtaralım yok bi prenses yardım istiyor ona bir el atalım...Zerre merak etmiyorum filmler animeyi bile mf arcından sonra izlemeyi bırakmıştım en son izlediğim bölümde Akaiunu Ace'in ortasında bir delik açmıştı :)

10 seneden fazla süredir seriyi takip ederim tek bir filmini izlemedim merakta etmiyorum.Tamamen ticari bir amaç için yapılmış olay çok ilgimi çekmiyor filmlerde olay örgüsüne bağlı olarak seride konularla bağlantılı birşeyler işlese izlerim.Atıyorum wano arcı mangada işleyecek ama animede wano arc olmayacak filmde işleyecek o arcı ona varım ama yok tayfadan birisi kaçırıldı onu kurtaralım yok bi prenses yardım istiyor ona bir el atalım...Zerre merak etmiyorum filmler animeyi bile mf arcından sonra izlemeyi bırakmıştım en son izlediğim bölümde Akaiunu Ace'in ortasında bir delik açmıştı :)
Haklısın hocam fakat karaladığım içerikli ark serinin en güzel arklarından biriydi :ehe: Arada bir şans tanı derim. Fena iş çıkarmıyorlar bazen. Bkz; Z ve Strong World Episode 0

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık