Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Güç Seviyeleri

Jozu'nun Dof'tan daha iyi olan özelliklerini de sayalım
-B.haki
-Fiziksel güç
-Savunma
-Saldırı gücü
-Muhtemelen silahlanma hakisi

Dof'un daha iyi olan özelliklerine bakalım bide
-Hız
-Çeviklik
-Meyve hakimiyeti
-H.haki
-Zeka
-Gözlem haki muhtemelen
-Meyve uyanışına sahip
Jozu'nun ne kadar dayanıklı olduğunu bilmiyoruz.Dayanıklılık aldığın darbeye dayanmaktır.Jozu'nun savunması çok iyi olduğu için çoğu zaman darbe almadığı düşünülürse dayanıklılığı Dof kadar olmayabilir.
Statlar aslında kafa kafaya da bence Jozu olası bir vsyi kazanır.

Son düzenleme:
Jozu'nun Dof'tan daha iyi olan özelliklerini de sayalım
-B.haki
-Fiziksel güç
-Savunma
-Saldırı gücü
-Muhtemelen silahlanma hakisi

Dof'un daha iyi olan özelliklerine bakalım bide
-Hız
-Çeviklik
-Meyve hakimiyeti
-H.haki
-Zeka
-Gözlem haki muhtemelen
-Meyve uyanışına sahip
Jozu'nun ne kadar dayanıklı olduğunu bilmiyoruz.Dayanıklılık aldığın darbeye dayanmaktır.Jozu'nun savunması çok iyi olduğu için çoğu zaman darbe almadığı düşünülürse dayanıklılığı Dof kadar olmayabilir.
Statlar aslında kafa kafaya da bence Jozu olası bir vsyi kazanır.
Birde yanlış hatırlamıyorsam jozu full elmas kaplarsa kör oluyor.
@Densetsu no Samurai

Silinmiş Üye

Mangaka Croco ve Dof muhabbet etsinler diye Jozu'yu kıpırdatmadı hatta buna yönelik bir çaba bile sarf ettirmedi. Aksi halde Jozu'nun yarısı kadar fiziksel güce sahip olmayan bir adamın Jozu'yu kitlemesi mümkün değil. Jozu bu evrende yonkou level karakterler hariç en büyük fiziksel güce sahip karakter olabilir. Mingo'yu çok aşar bu adam.
Katılıyorum MF'de adama meyve olarak ters gelicek tek adamla karşılaştı.Bundan dolayı adamı diğer vslerde de küçük görenler oluyor.Ben jozu herkesi alırı savunmuyorum,jozu'yu indirmek zor olur diyorum. Kuzan yerine kizaru gelse bu kadar çabuk bitmezdi.

Katılıyorum MF'de adama meyve olarak ters gelicek tek adamla karşılaştı.Bundan dolayı adamı diğer vslerde de küçük görenler oluyor.Ben jozu herkesi alırı savunmuyorum,jozu'yu indirmek zor olur diyorum. Kuzan yerine kizaru gelse bu kadar çabuk bitmezdi.
Doffy Jozu'ya hasar veremez. Ama Mangaka boş yere dondurtmadı Jozu'yu hantal veya güç farkının çok açık olduşu karakterleri kitleyebiliyor doff. En kötü denize doğru yürütür öyle alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık