Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece Favori Sözünüz?

'Bölüm Yorumu ve Sohbet' forumunda DaNTeFe tarafından 2 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

1. DaNTeFe Üye

DaNTeFe (Üye)
    Mesaj Sayısı 145
    Üyelik Tarihi5 Haz 2009
    One Piecede bir sürü karakterler bir sürü laflar etmiştir.Bu laflar arasından en sevdiğiniz Hangisidir?
    Benimki :
    Mihawk : Ben, tavşanları avlamak için herşeyini kullanan aptallara benzemem.

2. Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi12 Kas 2011
    dünya seni itip kalktığında sende ayağa kalkmal onu itmelisin //roronoa zoro

3. Mystogan Alter

Mystogan (Alter)
    Mesaj Sayısı 981
    Üyelik Tarihi10 Kas 2011
    Birbirinden güzel çok söz var ama aklıma ilk geleni yazayım.

"Eğer ona yardımı olacaksa gerçek bir canavar olabilirim" Chopper.

4. Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi12 Kas 2011
    korsanlar kralı olacağım //luffy :D yada korsanlar kralı olacak adam benim :D

5. ray-san 冥王 シルバーズ レイリー

ray-san (冥王 シルバーズ レイリー)
    Mesaj Sayısı 408
    Üyelik Tarihi29 Eki 2011
    Korsanlar kötü mü? Donanma dürüst mü? Bu şartlar tarihin akışına göre değişir.Hiç barış görmemiş çocuklarla, hiç savaş görmemiş çocukların farklı değerlerin vardır.Tepedeki karar verir kimin haklı kimin haksız olduğuna, burası nötr alan adalet galip mi gelecek? Tabii ki öyle SAVAŞI KAZANAN ADALET OLACAK.

Dof baba :good:

6. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,581
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    buradaki ilk mesajda "sonunu düşünen one piece i bulamaz" vardı her gördüğümde pişmiş kelle modunda bir sırıtış olurdu bende:D
    en son izlediğim bölümden
    roger: benimle dünyanın altını üstüne getirmeye ne dersin?

7. Stark Üye

Stark (Üye)
    Mesaj Sayısı 114
    Üyelik Tarihi31 Eki 2011
    "Erkeklerin bazen savaştan kaçamayacağı zamanlar vardır oda arkadaşının hayalleriyle dalga geçildiği andır" Usopp

Tam böyle olmayabilir fakat benzer :)

8. killz0ne Mr.Pezemenk Z.o

killz0ne (Mr.Pezemenk Z.o)
    Mesaj Sayısı 6,144
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Para karnını doyurabilir mi?
    Bitiremiyceğiniz dövüşü başlatmayın..
    Gerçek erkek Bir bayanın yalanlarını affeder..Sanji baya iyi sözler söylüyor
    Bir erkeğin kaçmayacaği zamanlar vardır, oda arkadaşının hayalleri ile dalga geçildiği zamandır..Usopp

Edit: üstte yazılmış görmedim :D

9. Jason Voorhees

Jason (Voorhees)
    Mesaj Sayısı 6,942
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Dragon:birgün onlar benim dünyayayı nasıl değiştireceğimi izleyecek.
    sözün hasını ve en iddialısını söylemiştir.

10. Pandaman Üye

Pandaman (Üye)
    Mesaj Sayısı 25
    Üyelik Tarihi15 Eki 2011
    One Piece'de cok hosuma giden bir suru soz oldu,bu yuzden sadece bir tane yazamayacagim :)
    "Yaralarini yalamak için kaçan kopeklerin adaletten bahsetmeye hakki yoktur" -Crocodile
    "Robin'in dusmanini cok iyi anliyorum,o bayragi alevlere bog,Sogeking!" -Luffy
    Bir de bu sahne var tabii:
    Luffy:Robin henuz senin agzindan duymadim,yasamak istiyorum de!
    Robin:Eger yasamak istedigimi soylememe izin verildiyse,BENI DE YANINIZDA DENIZE GOTURUN!YASAMAK ISTIYORUM!

Daha onlarcasi var boyle ama aklima gelenler bunlar :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık