Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece En İyi Sahneleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir konu açmayı düşündüm en iyi sahnelerin bulunduğu tabi ki hepsini koyamamış olabilirim eğer benim unuttuğum veya gözden kaçırdığım sahne varsa siz atarsanız sevinirim :)

• Shanks'ın Marineford savaşını durdurması
Shanks Marineford'a gelip savaşı bitirmiştir. Eğer savaşmak isteyen varsa biz buradayız diyerek kararlığını belirtmiştir. Bu sırada Teach'e ne düşünüyorsun diye sormuş fakat Teach henuz seninle savaşmak için hazır değiliz diyerek geri çekilmiştir.

• Roronoa Zoro ''Hiç bir şey olmadı''
İşte Zoro'nun fanlarının katlanarak arttığı sahnelerden biri hele de Zoro'nun o acıyı aldıktan sonra ''hiç bir şey olmadı'' deyişi vardı ki bu işaret '':cool:'' resmen zoro'ya yapılmıştır.

• Roger ve Rayleigh'in tanışma anı
İşte efsanenin başlangıcı adlı sahnemiz.

• Dr. Hiluluk'un ölümü
İşte onepiece'nin en hüzünlü ve insanların tüylerini diken diken eden sahnelerinden biri ve efsanevi sözler. Reyizi saygıyla anıyoruz. :sapkali:

• Luffy vs Lucci Final sahnesi
Bence serinin en iyi vs'leriden biri hele de Luffy'nin sınırlarını zorlayıp son saldırıyı yapması.

• Ace vs Blackbeard
Bu dövüş sadece 1v1 dövüş değil bu dövüş resmen yeni dünyayı doğrudan etkileyen bir dövüştü.

• Kizaru vs Supernovalar
Bir Amiral'in gücüne şahit olduğumuz sahnelerden biridir. Can sıkıntısından süpernova turu atan bir adamın sahnesi.

• Kizaru vs Marco
''Kral'a o kadar kolay ulaşamazsın.'' Marco the Phoenix :a:

• Zoro Daishinkan
''Asla ısırmayacağından emin olduğun vahşi bir hayvan gördün mü hiç? Ben görmedim de.'' :sapkali:

• Sanji saves Tashigi
Bu adamın rakibine Kadın dövdüreceksin ve oturup izleyeceksin.
O gazla Amiral bile indirir. :D

• Law vs Smoker

• Luffy vs Three Admirals

• Beyazsakalın son sözleri
Wb: Roger'ın beklediği adam kesinlikle sen değilsin Teach.

• Whitebreard vs Akainu
Wb, Akainu'nun arkasında belirdiği an Akainu'nun yüz ifadesi hepimize ders olsun. :)

• Rayleigh Marineford

• Doflamingo adalet konuşması
"Korsanlar şeytan, Denizciler adalet mi? Bunu savaş belirleyecek! Peki adalet galip gelecek mi? Elbette gelecek! Zira kazanan, adalet olduğunu iddia edecek!"

• Luffy H.Haki Balık adam adası

• Luffy saves Law

• Luffy,Zoro,Sanji vs Pacifista 2 yıl sonra

• Blackbeard Mock Town
''İnsanların hayalleri asla sona ermez.''

• Luffy vs Hajrudin

• Luffy'nin idam sahnesi
''Zoro,Sanji,Usopp,Nami Üzgünüm ben öldüyorum'' :D

Balık Ada'm Ada'sında Luffy'nin hody'e saldıracağı Zaman zoro ve sanji'nin yanındaki sümükleri durdurması vardı o sahneyi es geçmemek gerekir.

Zoro Daishinkan Asla ısırmayacağından emin olabildiğin vahşi bir hayvanla karşılaştın mı hiç?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık