Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bulunduğu Konumu Hak Ediyor mu?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    96
Arti yönleri sayılmaz.Eksi yönleri de sayılmaz ama bu seri çok iyi bir seri.Karakter tasarımları harika.Manga 20 yıllık ama hala merakla tartışılan konular ve gizemler var.Ben bu seri 3000 sayı olsada okurum 5000 sayı olsada.Hiçbir zaman beni sıkmadı.Kesinlikle hakediyor konumu.

15 yıllık iki adet manga(Naruto/Bleach) bitti. Ve fanlara bildiğin acı çektirerek bittiler. O ikiliye bile bakarak baya baya hak ettiğini söylemek bu kadar zor olmamalı sanki?
Valla ben ne Bleach ne de Naruto da WCI kadar kötü bir arc hatırlamıyorum mesela. Finallerinde bossları (Madara ve Yhwach) çok saçma şekilde indirmişlerdi bak ama sayılamayacak kadar dövüş çizmiş, bir dolu hikaye sığdırmışlardı.

Valla ben ne Bleach ne de Naruto da WCI kadar kötü bir arc hatırlamıyorum mesela. Finallerinde bossları (Madara ve Yhwach) çok saçma şekilde indirmişlerdi bak ama sayılamayacak kadar dövüş çizmiş, bir dolu hikaye sığdırmışlardı.
Wcl dediğin onlarca arktan sadece bir tanesi ve bomba olayına kadar mükemmel ilerliyordu.
Naruto Pain ark ve sonrası çöp tiere geçiyor. Bunu kabul etmeyebilirsin pekala. Ama maalesef durum bu. Bleach ise dillere destan bir son arka sahipasdjfalksdjfşalk
Tabi bu çöp tier durumu* kişilerin eserden beklentisi ile de alakalı bir durum.

Wcl dediğin onlarca arktan sadece bir tanesi ve bomba olayına kadar mükemmel ilerliyordu.
Naruto Pain ark ve sonrası çöp tiere geçiyor. Bunu kabul etmeyebilirsin pekala. Ama maalesef durum bu. Bleach ise dillere destan bir son arka sahipasdjfalksdjfşalk
Tabi bu çöp tier durumu* kişilerin eserden beklentisi ile de alakalı bir durum.
Öff. :D

Bleach'in finalinde herkesin gömdüğü Yhwach'in inme şekliydi. Ve ben buna rağmen WCI'den çok daha yüz akı bir arc olduğunu düşünüyorum. Resmen çin işkencesiydi. Ve onlarca arc olması bunu değiştirmiyor.

Öff. :D

Bleach'in finalinde herkesin gömdüğü Yhwach'in inme şekliydi. Ve ben buna rağmen WCI'den çok daha yüz akı bir arc olduğunu düşünüyorum. Resmen çin işkencesiydi. Ve onlarca arc olması bunu değiştirmiyor.
Bombadan sonrası için evet, baya yorucu bir arktı okuyucu için^^ Ve evet onlarca arktan bir tanesinin yarısı için seriye hak ettiği değeri vermeyecek isek işimiz var............
Bleach'in en büyük sorununun Ywach'ın inme şekli olduğunu düşünüyorsan bence daha fazla tartışmayalım reyix :sapkali:

Bombadan sonrası için evet, baya yorucu bir arktı okuyucu için^^ Ve evet onlarca arktan bir tanesinin yarısı için seriye hak ettiği değeri vermeyecek isek işimiz var............
Bleach'in en büyük sorununun Ywach'ın inme şekli olduğunu düşünüyorsan bence daha fazla tartışmayalım reyix :sapkali:
Olay onlarca arktan biri için gömmek değil. İlk attığın mesajı bir oku istersen. Acı çektirerek bitti demişsin. Ben de diyorum ki OP de o iki finalden daha da kötü olan arc atlattık. :D (En azından bence)

Bleach'in tek sorunu Yhwach değil ama hangi serinin tek bir sorunu var ki :ehe:

Olay onlarca arktan biri için gömmek değil. İlk attığın mesajı bir oku istersen. Acı çektirerek bitti demişsin. Ben de diyorum ki OP de o iki finalden daha da kötü olan arc var. :D (En azından bence)

Bleach'in tek sorunu Yhwach değil ama hangi serinin tek bir sorunu var ki :ehe:
Naruto ve Bleach'in sonu kesinlikle Wcl'den çok daha ızdıraplıydı şimdi birbirimizi koparmayalım erandil-reyixcim.
Şahsen her Naruto veya Bleach manga bölümünde Luffy'li yastığıma sımsıkı sarılarak uyuyabiliyordum....................

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık