Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Bulunduğu Konumu Hak Ediyor mu?

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    96

Üye silindi 5781

Bi serinin 20 yıl dümdüz bir şekilde iyi olmasını beklemek çok büyük bir haksızlık.Serinin eski tadı vermemesinin sebebi artık serinin sonuna gelmemiz. Eskisi kadar güvertede gülüp eğlenen bir korsan tayfası görmeyeceğiz , çünkü seri şu an ciddileşme yerinde.Onun dışında Eiichiro Oda , niye bu seriyi sevdiğimizi adeta 967. bölümde bize tekrar hatırlattı.
Bir seri kendi kendine 988 bölüm izlettirmez.Bu muhteşem bir hikaye örgüsünün ve çok da zeki bir mangakasının sayesindedir.

Eğer hala boş olduğunuzda bazı önemli anları Youtube'dan izliyorsanız , bu seri bulunduğu konumu hakkediyordur.
Ek olarak OP bitince hüngür hüngür ağlayacağım ben.

Sırf Şu Linlin konusu yüzünden Bir zamanlar öyleydi ama güncel de etkisi kaybetti şıkkına oy verdim.İmparatorlara girmeden önce sorun yoktu ama ne zaman girildi o zaman bazı sorunlar meydana çıktı. karakteri bazı arkadaşların dediği gibi kontrol edememe, bazı konularda olay örgüsünü sağlayamama gibi ki One piece özellikle hikaye yönü muhteşem bir manga bana göre ona rağmen güncel de bazı sorunlar aşikar.Birde şuan imparator bölümü birde bunun final olarak imparatordan sonrası var eğer İmler goroseiler falan filan aynı hatalara düşmek veya kendi yazdığı hikayenin altında kalmak gibi durumlara düşerse Bu muhteşem seri düşüşle bitirebilir ama elinde öyle malzeme var ki iyi kullanması halinfe hata yapmazsa bana göre düşüşte olan seri yerini zirvede tamamlar.Ama şuan sıkıntı var bence.

Bi serinin 20 yıl dümdüz bir şekilde iyi olmasını beklemek çok büyük bir haksızlık.Serinin eski tadı vermemesinin sebebi artık serinin sonuna gelmemiz. Eskisi kadar güvertede gülüp eğlenen bir korsan tayfası görmeyeceğiz , çünkü seri şu an ciddileşme yerinde.Onun dışında Eiichiro Oda , niye bu seriyi sevdiğimizi adeta 967. bölümde bize tekrar hatırlattı.
Bir seri kendi kendine 988 bölüm izlettirmez.Bu muhteşem bir hikaye örgüsünün ve çok da zeki bir mangakasının sayesindedir.

Eğer hala boş olduğunuzda bazı önemli anları Youtube'dan izliyorsanız , bu seri bulunduğu konumu hakkediyordur.
Seri bitiyor bitmesine de bizim serzenişimiz 50-100 bölümü kapsayan bir serzeniş değil. Seri +400 bölümdür bitiş aşamasında mıydı ? Hayır. Ciddiyet diyorsun ya.. Iki sene önce seri şu an olduğundan bir 5-10 kat falan daha ciddiydi. Iki sene sonrasına Chopper beast modunda yılan dansı ederek başladı. Hangi ciddiyetten bahsediyoruz ? Eskisi kadar gülüp eğlenen tayfa demişsin. Yav eskisi kadar gülüp eğlenmeyi geç tayfa +200 bölüm tam kadro bir araya gelmedi ki! Ne gülüp eğlenmesi ? Serinin ağzına s*çan bir mangaka var karşımızda. Şu an bu seri hala takip ediliyorsa 2 yıl öncesinde oluşan sağlam altyapının, arkadaşlığın ve kaliteli karakterlerin yüzü suyu hürmetine takip ediliyor. Yoksa en kibar tabirle "yerim senin kalemini Oda! "diyeceğimiz bölümler bu serinin takip edilme sebebi olamaz.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık