Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Bounty Rush

biz 5. yıla karasakal ,beyazsakal,shanks,kizaru beklerken yine yamato geldi yani sadece ace gelse bile kabuldüm ama niye yine yamato umarım 2. ex summonda daha güzel bir karakter gelir
Her hafta yeni bir karakter geliyor zaten açılışı Ex Ace&Yamato ikilisiyle yapması iyi oldu.

Merak etme zaten Wano bitti artık yıl içinde bol bol Karasakal Korsanları, Garp, Koby, Kizaru, Kuma, Satürn göreceksin.

Benim halen Alev form Kaido, Dev Big Mom, Sulong Neko, Sulong İnu, Sulong Carrot beklentim var.

Her hafta yeni bir karakter geliyor zaten açılışı Ex Ace&Yamato ikilisiyle yapması iyi oldu.

Merak etme zaten Wano bitti artık yıl içinde bol bol Karasakal Korsanları, Garp, Koby, Kizaru, Kuma, Satürn göreceksin.

Benim halen Alev form Kaido, Dev Big Mom, Sulong Neko, Sulong İnu, Sulong Carrot beklentim var.
Sulong Inu,Sulong Carrot ve Sulong Neko triple karakter olarak eklenebilir aslında da One Piece topluluğu o karakterleri pek umursamıyor.Bandai gibi fazla uğraşmayan bir şirketin bunu yapacağını sanmıyorum.
Oyuna ilk başladığımda Sakazuki vardı o zamanlarda Yonkou Teach bekleniyordu hâla da bekleniyor umarım bir gün oyuna eklerler.
Ek olarak her hafta karakterler geliyorda bunlar extreme karakterler yani önemliler ve bu karakterler gelince insan yenilik bekliyor.
Örnek extreme karakterler ile gelen yenilikler;
Sakazuki:hasar almama.
Luffy:Form ve class değişme.
Oni Zoro:Renk değiştirme.
Hibrit Kaido:bayraklar üzerinden ışınlanma.
Defender Kaido:tüm hazinelere hasar verme.(En sevdiğim özellik.Benzeride gelmedi zaten)
Zephyr:tek kullanımlık yetenek.

Son düzenleme:
Sulong Inu,Sulong Carrot ve Sulong Neko triple karakter olarak eklenebilir aslında da One Piece topluluğu o karakterleri pek umursamıyor.Bandai gibi fazla uğraşmayan bir şirketin bunu yapacağını sanmıyorum.
Oyuna ilk başladığımda Sakazuki vardı o zamanlarda Yonkou Teach bekleniyordu hâla da bekleniyor umarım bir gün oyuna eklerler.
Ek olarak her hafta karakterler geliyorda bunlar extreme karakterler yani önemliler ve bu karakterler gelince insan yenilik bekliyor.
Örnek extreme karakterler ile gelen yenilikler;
Sakazuki:hasar almama.
Luffy:Form ve class değişme.
Oni Zoro:Renk değiştirme.
Hibrit Kaido:bayraklar üzerinden ışınlanma.
Defender Kaido:tüm hazinelere hasar verme.(En sevdiğim özellik.Benzeride gelmedi zaten)
Zephyr:tek kullanımlık yetenek.
Muhtemelen Karasakal'ın güzel bir aksiyonu bekleniyordu bu yüzden Yonkou halini şu ana kadar göstermediler. 5. Anniversary dolu dolu ve çok efsane karakterler olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık