Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Manhwa çok severim bu kadar da övünülmüş,Yorumlara bakılırsa bende sun ken rock etkisi bırakacak gibi.
Cuma günü okumaya başlıyacağım teşekkürler.

kao.one

Manhwa çok severim bu kadar da övünülmüş,Yorumlara bakılırsa bende sun ken rock etkisi bırakacak gibi.
Cuma günü okumaya başlıyacağım teşekkürler.
sun ken rock da güzel ama çok iğrenç sahneleri var insanın psikolojisini bozacak cinsten:)

Tavsiye ve tanıtım için teşekkürler epey sardı yalnız ingilizce bilmediğimden 138 de kaldım:(

önemli değil bir manga sever olarak görevimiz.Mangaframe haftada 2 bölüm yayınlanıyor ama insana öyle yetmiyor.

Son yayınlana bölüm de süperdi yine frankenstein'ın psikopatlığı tuttu.:DSeira da al bu da sana kapak olsun yaptı.:D

2 günde geldim 138'e okumaya başlayınca duramadım :D Frankenstein ve Takeo'yu ilk gördüğümde kız sandım bunlar nasıl karakter yahu kız güzelleri :D bir de türkçe çevirileri hangi gün çıkıyor ?

2 günde geldim 138'e okumaya başlayınca duramadım :D Frankenstein ve Takeo'yu ilk gördüğümde kız sandım bunlar nasıl karakter yahu kız güzelleri :D bir de türkçe çevirileri hangi gün çıkıyor ?
Bendede öyle olmuştu.:DHatun olsalarmış süper olacaklarmış:DNedesem yalan olur çarşamba veya perşembe günü geliyor ama öbür günlerde gelebilir,arada girip siteyi kontrol et.

:D Kız olsam ilk ona verirdim dicen şimdi hocam dur biraz karakterden soğutma:D İlk gördüğümde kız sandım bende ama olsun. Karakter çizimleri bleach'e çok benziyor ama ondan daha güzel bence.
Evet karaterden soğutma yapma bunu bize:D İnsan bir süre sonra alışıyor erkek olduğuna bende ilk gördüğümde kız sandıydım.Yok be abi bleachtede herkes bir birine benziyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık