Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Asilzadeleri başı değil. Soyluların(Noble) arasında iki büyük varlık var. İlki otoritenin simgesi, soyluların yöneticisi ''Lord'' ve ikincisi gücün simgesi ve soyluların koruyucusu ''Noblesse''. Yani Noblesse bütün ırkın adı değil. Rai' nin ünvanı.
Abi ne yaptın adam daha oralara gelmemiş çok büyük spoiler verdin:D

HatırLar gibi oldum sanki. SpoiLer kalsın şimdiLik. GeneLde spoiLer yemeyi sevsem de bu serideki bilinmezliklerin hemen çözülmesini istemiyorum. Rai'nin ramen yeme sahneside iyidi^^ Seride Rai dışında en çok kimi seviyorsun?

alone&man, eğer çok büyük spoiler olduğunu söyLemeseydin açmıştım --" Sağol^^

HatırLar gibi oldum sanki. SpoiLer kalsın şimdiLik. GeneLde spoiLer yemeyi sevsem de bu serideki bilinmezliklerin hemen çözülmesini istemiyorum. Rai'nin ramen yeme sahneside iyidi^^ Seride Rai dışında en çok kimi seviyorsun?
Yardımcısı ile m.21'i seviyorum.Yardımcısında bayağı bir psikopatlık var.:D

112. bölümdeyim ben de arada açıp okuyorum güzel bir seri renkli olması ise ilgi çekici okurken sıkılmıyor insan. Okunmanızı tavsiye ederim. :)

Bana mı öyle geliyor yoksa ilk bölümlerden sonra mangada bölüm başına işlenen konunun süresi mi uzadı.

Yardımcısı ile m.21'i seviyorum.Yardımcısında bayağı bir psikopatlık var.:D
Rai'nin engeLLemeleri sayesinde okuduğum bölümlere kadar bayağı az gösterdi o psikopatlığı. Benim içinse m21, kötüyken bile seviyordum. Hedefi, düşünce yapısı ve organizasyon adamlarına gösterdiği davranışlarıyla falan, hoştu.

O kavramLarı biliyorum, evet.

Ne bilim soruyu cevapladım sadece. Hem zaten türkçesini okumuşsa.
Lord ve Noblesse kavramlarından haberi vardır diye düşündüm.
Ama tam olarak anlatılmıyor zaten noblesse'tan sadece asiller içinde yüksek mevkilerde olanların haberi var.Yani bir nevi gizli silah gibi eğer lord'un gücü yetmezse o devreye giriyor.130'lu bölümlere kadar lorddan filan bahsedilmedi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Rai'nin engeLLemeleri sayesinde okuduğum bölümlere kadar bayağı az gösterdi o psikopatlığı. Benim içinse m21, kötüyken bile seviyordum. Hedefi, düşünce yapısı ve organizasyon adamlarına gösterdiği davranışlarıyla falan, hoştu.

O kavramLarı biliyorum, evet.
m.21 bende çok güvenilir biri olduğu için seviyorum.Kendi için önemli bir şeyi kaybetcek olsabile önemsediği kişiye(kişilere) yardım ediyor.örn:120'li bölümler

Mangaframe' in son çıkardığı bölümlerde bahsediliyordu Lord kavramından. Daha öncesindeyse Noblesse kavramından Frankenstein M-21' e bahsetmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık