Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nel vs Harribel

'Naruto - Toriko - Bleach' forumunda Hakuba-EneL tarafından 18 Oca 2019 tarihinde açılan konu

?

hangisi kazanır ?

 1. Nel

  46.4%
 2. Harribel

  53.6%
 3. berabere

  0 oy
  0.0%
 1. Hakuba-EneL ben vururum toprak atarlar

  Hakuba-EneL (ben vururum toprak atarlar)
  Mesaj Sayısı 3,864
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Nel

  [​IMG]

  Nelliel Tu Odelschwanck (ネ リ エ ル ・ ト ト ・ オ ー デ ル シン クN , Nerieru Tu Ōderushuvanku ) eski Tres (üç) Espada . Ayrıca Nel Tu (ネ ル ・ ト Ner, Neru Tu ) olarak da bilinir ve küçük, iyi huylu, çocuksu bir Arrancar'dır.
  eşil Kabzayı ve sahip tsuba bir çift benzer hilal ayları arkada bir araya geldi.
  Resurrección : Serbest bırakma komutu "Bildir" dir ((え, utae ; Viz "Övgü "). Nel, Zanpakutosunu yatay olarak önünde tutar ve serbest bırakma komutunu söyler. Zanpakutō, sisli bir duman çıktıkça parlar. Zanpakut'unun ismini söyler ve parıltı etrafı saran devasa bir ruhsal enerji patlaması haline gelir.[​IMG]Nel onun serbest formunda.
  Lanzador Verde (翠の射槍(ランサドール·ヴェルデ), ransadōru verude ; İspanyolca için " Yeşil Lancer," Japon "için Yeşim Lance "): Nel aşırı hız ile rakibi onu mızrak fırlatır. Havada dolaşırken, ruhsal enerjiyi döndürmeye ve biriktirmeye başlar. Hedefine ulaştığında, delici bir hasara neden olacak şekilde matkap görevi görür.

  [​IMG]

  Harribel

  [​IMG]

  Tier Harribel (ティア·ハリベル, Tia Hariberu ; Viz: Tier Halibel ) Arrancar ve Tres (3) Espada içinde Sōsuke Aizen sonrakinin yenilgisine kadar ordusunda. Aizen'in yenilgisinden sonra , Hueco Mundo'nun fiili hükümdarı olur .
  [​IMG]

  Harribel'in Resurrección, Tiburón .

  • Resurrección : Serbest bırakma komutu "Destroy" (討 て, Ute ; Viz "Hunt "). Zanpakut'unu önünde bıçak aşağı bakacak şekilde tutarak, serbest bırakma komutunu açıklayan Harribel, Harribel'in kendisini kesen kozaya benzer bir siklon oluşturmak üzere etrafını kaplayan kalp şeklinde bir su dalgasıyla tamamen sarılır.
  • Resurrección Özel Yetenek : Bu formda, Harribel'in doğal yetenekleri geliştirilmiştir.
  • Su Manipülasyonu : Bu formda birincil yeteneği suyun oluşturulması ve manipülasyonudur. Saldırıları için kullanılan su, bıçağının üzerindeki solungaç işaretleri tarafından üretilir.
   
 2. Kaidou ^-^

  Kaidou (^-^)
  Mesaj Sayısı 5,343
  Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
  Nel. Net.
   
 3. Kuzan Majesteleri

  Kuzan (Majesteleri)
  Mesaj Sayısı 1,959
  Üyelik Tarihi4 Kas 2014
  Nel çılgın, Nel alır.
   
 4. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

  Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
  Mesaj Sayısı 8,668
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Nel'in eski üç numara olduğu dışında sağlam hiçbir göstergesi yok. Hoş, Haribel'de beklentileri karşılayamamıştı benim açımdan.

  Haribel daha çok yönlü, daha çok göstergeye sahip. Bir de Nnoitra gibi gel bana vur diyecek kadar mal değil. En azından ceroların, mızrağının önüne bir su duvarı koymayı akıl edebilir. Tabii iki türlü de gidebilir. Ben Haribel'e atarım.
   
 5. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 20,534
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Harribel daha güçlü.Açıklamasını da yapayım.

  Espadalar zaman geçtikçe hueco mundo içerisinde güçleniyorlar.Hollow yeme olayından dolayı ve belki de atmosferden dolayı.Nel çocuk kaldığı için epey zaman kaybetti o açıdan arada biraz da olsa numaralar açısından makas açıldı.Bu durumu Nnoitra açıklıyordu.Aramızda eskisi kadar güç farkı yok espadalar yerinde saymadılar diyordu.Nitekim çifte cero yemesine rağmen Nnoitra hala ayaktaydı ona salınım yaparak net üstünlük kurabilmişti.

  Kısacası eski 3 numara güncel espadalardan 4 numaranın gücünde olabilir yerinde saydıysa.4 numara eski 3 numaranın gücüne ulaşmış olabilir yani.Son gelen bilgilere göre Grimmjow hollow yiyerek Nnoitra'nın reiatsu düzeyine ulaşmış.Güçlendi yani 5 numaraya eşit olurdu bu güçte olsaydı eskiden.


  Bu bilgilerin dışında manganın son arcında ve mangadan sonraki romanda Harribel'in hm hakimi olduğu bilgisi de var.Starrk ve Barragan öldü liderlik ona kaldı yani.Nel daha güçlü olsa o liderlik yapardı.
   
 6. red john Tiger Tiger

  red john (Tiger Tiger)
  Mesaj Sayısı 706
  Üyelik Tarihi24 Ara 2016
  Yeni eski'yi yener diyorum.Harribel alır.
   
 7. Shakan ...

  Shakan (...)
  Mesaj Sayısı 3,827
  Üyelik Tarihi15 Oca 2017
  Harribel çok zorlanmaz.
   
 8. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

  Kuroro (Skill Hunter)
  Mesaj Sayısı 7,710
  Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  Harribel alır gibi geldi.
   
 9. Euron Greyjoy (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,384
  Üyelik Tarihi3 Ara 2018
  Harribel.
   
 10. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,517
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  Nelin potansiyeli daha iyiydi ama kendini kısıtlamış sonra da çocuk falan oldu derken toplayamadı. Potansiyel olarak Nel ama maalesef Vs için kaybeder.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık