Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Naruto Part 2'deki En Etkileyici Dövüş?

Naruto Part 2'deki En Etkileyici Dövüş?

• Kullanılan toplam oy
    80
Gai vs Madara
Gai vs Kisame
Gai vs Kisame (7th gate)
Gai(ve digerleri falan filan) vs Obito
Bi de unutmadan
Gai vs Gai

Şu tabloya bakınca Naruto serisi cidden vs konusunda çok çok iyi.Şu vslerin herhamgi birinden aldığım tadı one piecede 1 bilemedin 2 vs den almışımdır.
Cevaba gelince Pain vs Naruto en sevdiğim vsdir defalarca açıp izlerim aksiyon bakımından çok başarılı bir vs
ama en derinden etkileyen vsye gelirsek şuana kadar izlediğim filmler olsun animeler olsun okuduğum mangalar olsun beni en çok etkileyen dövüş Asuma ve takımı vs Hidan-kuzan Asuma öldükden sonra Shikamarunun(yalnış yazdığımı biliyorum)
intikam dövüşü cidden çok etkilendim.
Bu listedeki her dövüş cidden çok etkiliyeci vslerdi...

Şu tabloya bakınca Naruto serisi cidden vs konusunda çok çok iyi.Şu vslerin herhamgi birinden aldığım tadı one piecede 1 bilemedin 2 vs den almışımdır.
Cevaba gelince Pain vs Naruto en sevdiğim vsdir defalarca açıp izlerim aksiyon bakımından çok başarılı bir vs
ama en derinden etkileyen vsye gelirsek şuana kadar izlediğim filmler olsun animeler olsun okuduğum mangalar olsun beni en çok etkileyen dövüş Asuma ve takımı vs Hidan-kuzan Asuma öldükden sonra Shikamarunun(yalnış yazdığımı biliyorum)
intikam dövüşü cidden çok etkilendim.
Bu listedeki her dövüş cidden çok etkiliyeci vslerdi...
Ben yoktum orada, Kakuzu olabilir dediğin kişi.

Naruto ve Pain. O Minato'yu arkadan andırması köyün çaresizliği ve Naruto'nun sonunda elde ettiği saygı hogakeden bile yüksek olması.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık