Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Doujutsu hakkında

biliyoruz ki örneğin bi sharinganı aktif ettikten sonra o göz artık sharingandır bidaha normal göz şekline dönüşemez "kakashi de gördüğümüz gibi" aynısı rinnegan için de geçerli. madara pein in rinneganları benim diyor onları daha bebekken ona ben taktım diyor. benim anlamadıgım yada bir hata olarak gördüğüm kısım ise şu mesela kendine sharingan nakleden bir kişiye baktıgımızda sharingan hep sharingan"danzoda oldugu gibi. eğer sharingan istenildiği zaman normal göze dönüşebilseydi danzonun gözü bandajlı olmazdı. " aynı zamanda elimizdeki bir diğer veri de sasukenin çocukken yaptıgı dövüşlerde sharinganı özel olarak aktive ettiği. yani sasuke de her zaman sharingan yoktu. bazen normal göz dövüş sırasında da sharingan.eğer sharingan kullanıcıları gözlerini normal göz gibi kullanıp istediği zaman sharingana çeviriyorsa neden danzo ve kakashinin gözünde sharinganlarını saklamak için birşey vardı. eğer sharinganlar sadece çocukluk zamanlarında normal göze çeviriliyosa yada sadece tek ve iki virgüllüyken normal göze çevrilebiliyorsa o zaman neden nagato ya tam olgun rinnegan takıldıgında gözü hep rinnegan şeklinde değildi de sadece kzınca falan aktif oluyordu.

karmakarışık birsürü şey yazdım kusura bakmayın ama sanırım derdimin birazını anlatmışımdır.

VARILAN SONUÇ
Tam olarakcevabımı aldım. arkadaşın dediği gibi nagatonun gözü hep rinneganmış hiç normal gözlü hali gözükmüyor. buradan da şu sonuç çıkıyor eger göz nakilse normale çevrilemez kendi gözünse çevirebilirsin. danzo kakashi çevirememesi sasukenin çevirmesi buna örnek. ama bu da yeni bir soru çıkartıyor ortaya mizukagenin yanındaki byakugan kullanıcısı byakuganı istediği zaman kullanıyor çünkü kullanmak istediğinde BYAKUGAN diye bagırdıgını gördük. ama belki bu sadece byakugana ait bir özelliktir

gerçek madara tobiye diyor ki nagatoda ki rinneganlar benim ben naklettim o farketmeden. buna rağmen neden o zaman nagatonun rinneganı devamlı aktif değildi. çocukken falan devamlı açık değildi yani sinirlenince ortaya çıkıyodu

bence bi mantık hatası var burda

Haklısın söylediğin konuda bir tutarsızlık var, ama naruto'da bu tür devamlılık(ve mantık) hataları çok fazla olduğu için pek takılmamak lazım :).

Reversi

Haklısın söylediğin konuda bir tutarsızlık var, ama naruto'da bu tür devamlılık(ve mantık) hataları çok fazla olduğu için pek takılmamak lazım :).
doğrusu tutarsızlık çok var bazen bırakmayı düünüyorum ama yinede bırakamıyor insan hep bir umut var

ero sennin nagatoları bulunca zaten rinnegan vardı ve kapanmıyordu. sonra bir flashback de ailesinin öldürüldügü sahneyi göstermişti sanırım oradada rinnegan aktifdi ve kapanmıyordu.. ben nagatonun normal gözünü hatırlamıyorum zaten. ayrıca çakra bitme olayıda bence nagato uzumaki ya o sebeple çok çakrası var sürekli açık kalması bir tehlike teşkil etmiyor. benim anlamadıgım şey tobi madaranın rinneganını kullanırken 6 yol kontrolünde çakra çubuklarına ihtiyaç duymuyorda nagato pain leri kontrol ederken neden çakra çubukları kullanıyor

Burak

Tobi'de çakra çubukları kullanıyordu.Naruto çakra çubuklarını söktükten sonra bijuu lar ile dost oldu zaten.

ero sennin nagatoları bulunca zaten rinnegan vardı ve kapanmıyordu. sonra bir flashback de ailesinin öldürüldügü sahneyi göstermişti sanırım oradada rinnegan aktifdi ve kapanmıyordu.. ben nagatonun normal gözünü hatırlamıyorum zaten. ayrıca çakra bitme olayıda bence nagato uzumaki ya o sebeple çok çakrası var sürekli açık kalması bir tehlike teşkil etmiyor. benim anlamadıgım şey tobi madaranın rinneganını kullanırken 6 yol kontrolünde çakra çubuklarına ihtiyaç duymuyorda nagato pain leri kontrol ederken neden çakra çubukları kullanıyor
Kontrolle alakalı bir durum.Daha iyi kontrol edebiliyor.O çubuklar aynı zamanda gedo mazonun getirisiydi diye hatırlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık