Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Monsters Anime Adaptasyonu (2024)

Ulan ejderhayla savaşını bekledim bildiğin tek attı geçti. Finalde kılıcı zoro’ya verdiği sahnede tüyler diken.:good:

Son düzenleme:
Eh yani o kadar gömüldüğü kadar kötü değilmiş animasyonları. Stüdyonun ilk işi olduğu için çok gitmeyecem üzerlerine ama ejderha sahnesini keşke bu kadar baştan savma yapmasalarmış. Yine de siyah beyaz kısa bir sahne vardı o güzeldi.

Ryuma'nın seslendirmesi de hoşuma gitti.

Nefis olmuş bence. Keşke şöyle hikâyaleri One Piece'te de görebilsek. Bir an bile sıkılmadan izledim, bilhassa da son dokunuşlar harika olmuş. Çok rahat 9 veririm, 10 verene de niye verdin demem.

Animasyonlar falan ortalama hoş olmuş özellikle başlangıçta anlatıcının Zoro olması ve son sahne hoş olmuş fakat madem bu one shot seriyi anime yapacaksın ve OP ye bağlayacaksın (bknz: Shusui ve son sahne) neden Odanı gözetimi altında aynı Ace novellerindeki gibi, daha fazla ayrıntı, bilgi veren bir hikaye yapmadınız ? Wanoda Zoro hakkında çoğu şeyi atladı Oda zaten, hiç yoktan Ryuma hakkında şu OVA sayesinde bir şeyler öğrenseydik. Güzelim şansı kaçırdılar ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık