Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monet †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 78 73.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 28 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    106
Vergo gibi buna da yazık oldu. Güzel bir meyvesi vardı. O yaratığı hiç yapmamış sayıyorum. Bu seride gördüğüm en iğrenç yaratık o oldu.

Bu canlı öldü. Diğerleri bant kaydı ile.

emeğine sağlık smoker yanlız ben öldüğünü düşünmüyorum adım gibi biliyorum yaşıyor one piecenin mantığına ters monet,in ölmesi tamam kalbe bıçak sokulda ama burası one piece öldürmeyen oda öldürmüyor öldürdükleri belli geçmişdekiler,çöp tipsiz adamlar ve beyazsakal gibi delikdeşik parçaladıkdan sonra öldüğünü açıkladığı kişiler ölür ancak, monet ilerde karşımıza çıkacakdır sırf doflamingonun şu lafından bile ölmediğini anlıyorum benim için öl demişdi, 700 küsür bölümdür boşa okuyup izlemedik artık bazı şeyleri bilmek için kahin olmaya gerek yok bence yaşıyor ilerde vergoyla birlikde ilerde kapak hikayelerinde görürüz gibi geliyor bana tabiki sadece benim fikrim çoğu kişi kabullenmiş öldüğünü..
Çok absürd bir fikirmiş seninki de. 700 bölümdür böyle oluyor olması, bundan sonra da böyle olacağı anlamına gelmez. Kaldı ki ölümünü kaptanı Doflamingo bile kabullenmiş durumda. Vergo'nun da aynı şekilde. Gerçi Ace'in bile ölmediğini düşünenleri gördüm. Sen de haklısın.

olması gerekmiyor ama ben mangada söylenenler, karekterlerin davranışlarından ve odanın tarzını bildiğim için ölmediğini düşünüyorum benim için %1 ihtimal bile yok ölmesinin odanın böyle bir karekteri cezar kalbine bıçak sokturarak öldürtmesi saçmalık bana göre kendi mantığına ters bu manganın belli bir seviyesi var eğer monet öldüyse ben boşuna 700 küsür bölüm okuyorum o zaman bunu bile çözemiyorsam neyse bence ilerde kesinlikle çıkacak karşımıza..
O zaman Ace ve Newgate de boşuna öldüler. Onlar da yaşamalıydı. Boşa mı okuduk şimdi biz onlar olduğu için? Ayrıca bu seride "kimse ölmez" diye bir şey yok. Ace gibi serinin belki de en önemli 2. karakteri ölmüşken, Monet gibi sıradan birinin yaşaması için sebep yok. Bir de şu manganın belli seviyesini söyle de, ben de öğreneyim.

beyazsakalı bile hasta yaşlı diye öldürdü öldürürken yani ölmesi gerekli bir karekterdi o arcda efsane oldu boşuna ölmedi hemen alınma seni kasdetmedim ki ben okuma konusunda bu arada ace tamam öldü ama seride çok enteresan konuşmalar var ben bazılarının dediği gibi saçma teorileri savunmuyorum yok zoro ölücek ace robot olarak çıkacak diyenlerden değilim ama bende acenin seriye ilerde dönüceğini düşünüyorum bazı karekterler sayesinde şimdi yazsam zaten saçma bulucaksın ondan gerek yok one piecenin seviyesi derken bu manga genellikle mutluluk macera komedi üzerine kurulu onu kasdetmişdim bu naruto değilki hemen herkez ölsün her manganın bir seviyesi var yanlış anlama yazdıklarımı smoker incelemen süper diğer olmayan karekterleride bekliyoruz diyip konuyu kapatıyorum teşekkürler. ..
Ne diyeyim ki, sağol.

Ellerine sağlık, en sevdiğim aile üyesi. Ben hayatımda böyle bir bağlılık göremedim. Bunun resimler ölmüş, güncelleme yapacak mısın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık