Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Momonosuke Büyüyecek mi?

• Gol D. Roger
  • Kozuki Oden
  • Monkey D. Luffy
  • Kozuki Momonosuke
Arkadaşlar, bu dört kişinin ortak özelliği Zunisha'yı duyabiliyor olmaları. Biliyoruz ki Roger ve Luffy, pek çok özelliğiyle diğer insanlardan ayrılıyor. Oden ve Momonosuke hakkında çok bir şey bilmesek de Luffy ve Roger gibi Zunisha'yı duyabiliyor olmaları, onların da kalburüstü kimseler olduğunu bize gösterir.

Burada değinmek istediğim kısım şu, yukarıdaki dört kişi arasında Momonosuke Zunisha'ya emir verip, onla konuşabilen bildiğimiz tek kişi hem de Luffy yanındayken. Momonosuke bu özelliğiyle, bu hususta diğerlerinden bir kaç adım önde.

Buradan yola çıkarak, şöyle bir sonuca varabiliyorum. Momonosuke, en az Roger ve Luffy kadar büyük bir potansiyele sahip ya da sahip olma ihtimali çok yüksek. Bana göre gerçekten güçlü biri olacak.

Peki ya, Momonosuke potansiyeli gerçekten yüksek biriyse, çocuk olarakmı kalacak? Yani serii sonuna geldiğimizde, ağlayıp, birilerinden yardım isteyen küçük çocuk olarakmı kalacak?! Açıkçası bu benim istemediğim bir şey. Sadece Zunisha'ya emir veren küçük çocuk olarak kalması, bu çocuğu harcamak olur, düşüncesindeyim.

Yalnız burada şöyle bir soru işaret doğuyor. Bu çocuk perde arkasında kalmayacaksa, hangi ara büyüyecek de güçlü günlerini göreceğiz? Serii bitmek üzre, Luffy yonkou'lara kafa tutuyor... Kral olduğunda da muhtemelen serii biter.

Diyeceğim şu ki 8 yaşındaki bu veledin gücünü görebilmemiz için en az bi 10-15 yıla ihtiyacımız var. Peki ya serii içerisinde 10-15 yıl geçer mi? Yoksa bu çocuk böylemi kalır?

Güzel düşünmüşsün. Ben de Momo'nun büyümesini isterdim. Gerçekten de güçlü biri olabilir. Bu güç dediğimiz şey Op dünyasında genlerle alakalı bir şeyken üstelik. Konuyu açarken aklındaki şey Bonney miydi bilmiyorum ama Momo'yu büyük göreceksek bunu sağlayacak olan kişi Bonney olur kanaatindeyim.

Seri sonu bi 10-15 yıl sonrasını gösterir ama asıl olaylar gelişirken Momo hep çocuk kalır bence. Kaidou öncesi ufak bi time skip olabilir diyenlerdenim ama o da ufak yani yine çocuk kalır. Pek gücüyle öne çıktığını görmeyebiliriz.

Hangi sayfadaydı hatırlayamadım şimdi.Roger'ı hatırladığını iddaa ediyordu.Oraya bağlanacak :D Boşuna çizilmedi o sahne.Büyük olma ihtimali yüksek yani.
Konuyu açtıktan sonra aklıma geldi ama evet, öyle bir sözü var, altından bir şeyler çıkabilir.
Güzel düşünmüşsün. Ben de Momo'nun büyümesini isterdim. Gerçekten de güçlü biri olabilir. Bu güç dediğimiz şey Op dünyasında genlerle alakalı bir şeyken üstelik. Konuyu açarken aklındaki şey Bonney miydi bilmiyorum ama Momo'yu büyük göreceksek bunu sağlayacak olan kişi Bonney olur kanaatindeyim.
Bonney hiç aklımda yoktu.

karolla

Bugün shogun olmak isteyen momonosuke, zoro shogunu indirince zoroyu kendine hedef alacak. Ve biz o arcta zoronun da neden en iyi olmak istediğini anlayacağız. Belli ki daha önce birinden ilham almış.

Seri bitince de luffy ölecek, zoro eski en iyi kılıç ustası olarak artık dövüşü bırakmış bir adam olarak duracak. Muhtemelen de wanoda hayat sürecek. Yanında ise genç shogun momonosuke. Altında bir kutu: Wano, shogonu momonosuke. Alınta bir yazı daha: dünyanın en iyi kılıç ustası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık