Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Issho

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    146
Şimdi olaya şöyle bakmak lazım mihawk en güçlü kılıç ustası bunda şüphe yok.Mihawk vistayla kapışırken gayet denk dövüştüler bende biliyorum mihawk vistayı hertürlü yener ama yine bir vs olur.Fujitora vistanın 2 tık üstü olsa kılıç ustalıgında + birde meyvesi var meyveside meyve yani :) Yerçekimi yaptıgında Mihawk kılıç vs sinde normal güçlerini uygulayabilirmi bence hayır Bunu suyun altında insan normalde oldugu kadar güçte dövüşebilirmi öyle bakmak lazım.Ve shibukailerin hiçbirinin amiral alamicagını düşünmüyorum.Bu yüzden fuji alır

Son düzenleme:
Fuji'nin Shichibukai'liği kaldırma planının son bulması ile sonuçlanır. Şaka bir yana kimse bir amirali kolay yenemez. Zorlu bir dövüşten sonra Mihawk alır.

Kılıç konusunda mihawk daha üstündür ama fujitora kılıç hariç çok daha fazla yeteneği olduğu için fuji baba diyorum.

Bugün Dünya Mihawk Günü mü ya? :oleyo: Tüm Mihawk versus konuları hortlamış. Fujitora alır diye düşünüyorum.

Sonra niye Fuji eziliyor diyorsunuz oluyor : (

Bir amiral etmediği her halinden belli sırf Zoro'nun hedefi diye sağ koldan üstün görüyorum ben yoksa yaptıklarına baksak bunu bile göstermiyor : (

Aokijinin yerine gelmiş bir Adam Fuji çok zorlanır ama alır Amiral etmeyen bu adamı.

Sonra niye Fuji eziliyor diyorsunuz oluyor : (

Bir amiral etmediği her halinden belli sırf Zoro'nun hedefi diye sağ koldan üstün görüyorum ben yoksa yaptıklarına baksak bunu bile göstermiyor : (

Aokijinin yerine gelmiş bir Adam Fuji çok zorlanır ama alır Amiral etmeyen bu adamı.
Mihawk, mangaka tescilli en iyi kılıç ustası. Milletin ona oy atması mantıklı. Bu öyle Kaido-Shanks konusunda olduğu gibi öyle eğilip bükülen bir açıklama da değil yani. Kaido havada karada en iyi denilince, benim ümidim Shanks demiştin yanlış hatırlamıyorsam Kaido vs Shanks konusunda mesela. Seninki de Shanks'ı uçurmak oluyor o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık