Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mihawk'ın Seviyesi?

'Karakter Analiz' forumunda Dragon tarafından 26 Eyl 2012 tarihinde açılan konu

?

Mihawkın gücü ?

1. Amiralleri yenemez...

25.2%
  2. Amiral gücündedir.

40.3%
  3. Amiral üstü gücü vardır...

17.1%
  4. İstese Yonko olur.

9.5%
  5. İstese Korsanlar Kralı Olur...

7.8%
  1. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Shicileri gömün bakalım. Keşke Denizciler 7 Koramiral gücünde adama tolerans sağlamasaydı. Mf karşısında bir güç kolu oluşturtmasaydı. :ehe:

2. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Mihawk'ın attığı saldırının en güçlü saldırısı olduğu bile mechul ki manganın en ayarsız arcında gelen bir saldırı. Örneğin aradaki güç farkını görmek istiyor ve 10 üzerinden 5 lik bir saldırı atıyor. Mihawk için 5lik saldırıya gösterilen refleks anlaması için yeterlidir. Ki Wb tayfasından en iyi karşılayabilecek adam tuttu o saldırıyı.

Seri dinamikleri ilerledikçe, Mihawk'ın rolü ve gücü artacaktır. Bu adam serinin çürükçülü yani ikinci yonko arcında gösterilirse gücü amiral - yonko arasında çıkar, ileri arclarda daha da artar. İşlendiği arcta Mihawk'ın slashı tabii ki Bm slashını aşar.

Mihawk'ı küçümsemek için; Vista'nın küçümsenmesini doğru bulmuyorum. Mf hali ile Wb en kötü yonko olduğu düşüncesi herkeste baskın, ama Wb Raftel bekçisi mi diye sorsak yine evet cevabı gelir. Neyi ile bekçi bu adam? Komutanları ile. Adamın oluşumu az buz değil ki Mfde gördük. Bu oluşumun en iyi kılıç ustası. Seride kılıç ustalarının onur kavramını gördük. Saygılı olmalarında bir sakınca görmüyorum.

Katılmadığım yerlerdeki görüşüm bunlar :sapkali:

3. twei caecus

twei (caecus)
    Mesaj Sayısı 5,863
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Mihawk ile BM'ın slashlarını karşılaştıracak babayiğit yok mu :/ Önce Mobydick üzerindeki WB ile Mihawk'ın slashının boyu hesaplanacak. Sonra Kingbaum'un boyunu hesaplayacak, yanındaki karakterlerden, sonra BM'nin attığı slashın Baum'un ne kadarını götürdüğünden attığı dairesel slashın perspektifi doğru oturtarak boyutunu hesaplayacak.

Şöyle de birşey var, o slash belki de BM'ın attığı en güçlü slash değildir. Sonuçta kadın pastasını arıyor, sadece Kingbaum'u durdurmak ve üzerindekilere pastayı sormak için atmıştır [​IMG]

4. Eustass Captain Kidd Bana gülen herkesi katlettim

Eustass Captain Kidd (Bana gülen herkesi katlettim)
    Mesaj Sayısı 5,059
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Peki ya Mihawk o sıleşi Kokutou ile mi attı ? kokutoyu gösterip meyve pıçağı ile atmış olacağı da kaale alınsın artık yani.

5. twei caecus

twei (caecus)
    Mesaj Sayısı 5,863
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Oha bunu hiç düşünmemiştim :eek: Bıçak kullanmamış bile olabilir aslında, kolunu savurunca kol düğmesinden çıkan slash olmasın :hmm:

Neyse abartmayalım, ağlamasınlar şimdi ilerde görceniz olum bak adam yonkou diye. Amiral olsun öpsün başına koysun.

6. Eustass Captain Kidd Bana gülen herkesi katlettim

Eustass Captain Kidd (Bana gülen herkesi katlettim)
    Mesaj Sayısı 5,059
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Peki ya aslında sıleş yok ise ve bu k.haki ile yaptığı bir şey ise :rolleyes:

Bana göre yonkou=amiral olduğunda mihawk avuç yalasın

7. kuroashi.no.sanji1993 地上最強の男 Site Yetkilisi

kuroashi.no.sanji1993 (地上最強の男)
    Mesaj Sayısı 5,628
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Çürükçül ne be :( Sen övme :(

8. Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Besin piramidinin her basamağında oluyorlar ya. :oops: Utandım :(

9. Mesaj Sayısı 10,727
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Bu hafta manga yok.Yani anladınız siz;) Mihawk kata'nın sağa sola savuşturmasını rahat yapıyordur.Rakibine rutin gibi görüntü gösteriyor bence.Sakin kalabilen sadece gerçek geleceği görenler olabilir.Luffy 2 sene önce sakin kaldı onu da ana karakter olmasına bağlıyorum irade olayından.

10. Shanks Moderatör

Shanks (Moderatör)
    Mesaj Sayısı 1,828
    Üyelik Tarihi8 Oca 2010
    Yonko seviyesi net

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık