Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana karakter olmasından olabilir mi acaba ?
Ondan zaten. Adamın Beyazsakal ile arasındaki güç farkını görmek için yolladığı en güçlü saldırısı bile öldürmedi Luffy'i, tamamen değmesine rağmen.
Oda, çok fazla güç ile oynuyor. Bu yüzden işi çok zor ve çoğu kez güç dengeleri arasında çelişkiler oluyor.

@nef-i
Shichi seviyesi diye bir şey yok.
Law da Shichi, Lawı, Vergoyu, CC'yi ve daha bilmediğimiz kişileri kontrol eden Dofta Shichi
Bir de bazı arkadaşlar Luffy'e Amiral seviyesi falan diyorlar.
Mihawk ağlatır şu anda Luffy'i.
Aksini söyleyen varsa da tartışmam benim gibi Luffy fanısın derim:ehe:
ben schi seviyesini belli bir sayı olarak almıyorum zaten 1000-5000 aralığı gibi açık bir şey ama herhangi schi nin gördüğümüz 3 amiralden birinide yenebileceğini düşünmüyorum kimse darılmasın, ama karşısında durup canlı çıkarlar çünkü bunlar belli bir seviyeyi aşmış korsanlar buda onların amirale denk olduğunu göstermez, ama mihawk bence doftan daha güçlü @Monkey D. Luffy kızma bana seninkide fanlık benimkide:ehe:(amma karışık yazmışım her neyse af buyurun başka uğraşlarım var suraza laf yetiştirmeden duramadım acele mesaj oldu:D)

Shicbukai seviyesindedir ama en iyisi olduğunu bilemeyiz. Sonuçta amiral gücünde biride Shicbukai olabilir bunun sınırı yok.

Benim yorumum niye siliniyor.
Monkey D.Luffy ironi yaptım canım.
Mihawk ise amiral seviyesi konuya geri dönersek.

araya vista girmese mihawk luffy i topu topu 1 dakika öldürmüştü orda.. şuan o halinden çok daha güçlü ama mihawk bu çok daha fazlası lazım onu yenebilmesi için..

Bence Dof ile birlikte en güçlü Shichibukai'dir.Yani seviyesi shichi seviyesidir.Ama en güçlü müdür değil midir orası net değil bana göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık