Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    157
İşt
benim anladığım manganın temel öğelerinden biri, bazen savaşları sadece yumruklarla kazanmanın mümkün olmadığı.
ama yinede bu karşılaştırmayı gerçekten yonkou oluşumuna hakaret olarak algılıyorum.
dof kaido lafını duyunca sarılık geçiren birisi,sizce sorun olduğunda kaido kendisi mi gelirdi dressrosa'ya yoksa birinci veya ikinci tümen komutanlarını mı gönderirdi?
sizce dof kaidodan korktuğu kadar sağ kollardan da korkuyor olmasın sakın.diğer taraftan katakuri gerçeği var marco bunlardan aşağıda olamaz.
gereksiz vs olmuş
İşte aradığım yorum.
Çok iyi açıklamışsın.

Marco'nun tekmelerinde illa Luffy gibi efektler görmememiz o tekmeleri güçsüz yapmıyor.Jozu gibi fiziksel kuvvetiyle ön plana çıkan adamın yumruğu ne kadar işledi Aokiji'ye ? Ki bu adam saldırı gücüde değil savunmasıyla ön plana çıkıyor.Bu yüzden amirale attığı tekme üzerinden Marco'ya güçsüz demek bilemedim...

O tekmeler g4 ayarı olmasa bile ona yakındır bence.

benim anladığım manganın temel öğelerinden biri, bazen savaşları sadece yumruklarla kazanmanın mümkün olmadığı.
ama yinede bu karşılaştırmayı gerçekten yonkou oluşumuna hakaret olarak algılıyorum.
dof kaido lafını duyunca sarılık geçiren birisi,sizce sorun olduğunda kaido kendisi mi gelirdi dressrosa'ya yoksa birinci veya ikinci tümen komutanlarını mı gönderirdi?
sizce dof kaidodan korktuğu kadar sağ kollardan da korkuyor olmasın sakın.diğer taraftan katakuri gerçeği var marco bunlardan aşağıda olamaz.
gereksiz vs olmuş
Konu 2012 yılında açıldı. O zaman dof ile ilgili fazla bir şey görmediğimiz için konu ile ilgili şu anki kadar net bir şey söyleyemiyorduk. İlk ankette yanlış hatırlamıyorsam dofun veya marconun kazanacağı ile durum başa baş gidiyordu.

Marco konusunda denildiği gibi olaya doğru açıdan bakmak lazım. Bu adamın saldırı gücü mü çok zayıf, yoksa amirallerin savunması mı çok güçlü. Bu konuda %30 a %70 gibi bir oran olduğunu düşünüyorum. Bu adamın pençesi akainuyu gidikladi diye Dof veya bir başkası da gidiklanacak diye bir kaide yok.

Marco hep güçlü adamlarla karşılaştı diye ezmemek lazım, keşke bir koramirali tekleseydi de görseydik gerçek gücünü. :)

Ben dof-Kata kiyasi yapmadim,adam Luffye caylak diyp eziyo,bende ona o caylak sag kolla kapisiyo dedim.

G4 gecince de paso dayak yemedi,kapisabildi yani.
İşte o G4'lü hali güçlenmiş hali düşün sadece süresinin uzadığınımı düşünüyorsun Luffy'nin b.hakili ellerine dikkat et Doflamingo'da öyle bir sahne bulamazsın h.haki çarpışması hariç.Ben burda Luffy'i ezmiyorum Dofuda ezmiyorum ama Dof eskide kaldı he tekrardan piyasaya daha güçlü bir şekilde gelir lafım olmaz.

İşte o G4'lü hali güçlenmiş hali düşün sadece süresinin uzadığınımı düşünüyorsun Luffy'nin b.hakili ellerine dikkat et Doflamingo'da öyle bir sahne bulamazsın h.haki çarpışması hariç.Ben burda Luffy'i ezmiyorum Dofuda ezmiyorum ama Dof eskide kaldı he tekrardan piyasaya daha güçlü bir şekilde gelir lafım olmaz.
Luffy salaklaşmış o savaştan bu yana.Adam darbe alacağını görüp koka basmayacak kadar sığıt.

Luffy salaklaşmış o savaştan bu yana.Adam darbe alacağını görüp koka basmayacak kadar sığıt.
Nerede görüyor Luffy darbe yiyeceğini darbeyi nereye yiyeceğini göremediği için basamıyor, Kata'nın K.hakisinden kaynaklı bir şey.Daha o nereye saldıracağını göremeden saldırısını yapmış oluyor geleceği görüyor adam ötesi varmı?Bir dahaki bölümlerde anlaşılır zaten neden basamadığı.Luffy "bende görebilirmiyim" diyor ya geleceği bakalım görebilirse normalde basmıyormuymuş yoksa basamıyormuymuş?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık