Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Güçlü Rakibi

Luffy'nin En Güçlü Rakibi?

• Kullanılan toplam oy
    134

Roronoa Zoro

Açıkçası 2 yıl sonrası için Ace te, Karasakal ın 2 yıl önceki halide çok zayıf, tamam meyve dezavantajından canı acıyordu ama bu onun meyvesinin özelliği, bahane olamaz yani :D Burnundaki ve yüzünden çıkan kanı Oda çizdi ( Demekki acı çekmesede jet pistolden etkileniyor ) , iki yıl sonra Yonkou olmuş adam en azından bu açığını kapatmış olması lazım, yoksa çok kötü durumu Luffy den bir G3+Koka yese sonunu merak ediyorum ( İki yıl önce gördüğüm hal için söylüyorum :D )

Oyumuda Karasakal a veriyorum, tarihte 2 meyve yiyen görülmedi, bu onun açığını kapatacak tek şey deprem birde

Unknown

İşin aslı aslı seri boyunca emir vermekten başka birşey yapmayan kurumuş kalmış adamlar bana hayatı boyunca Roger la vs atarak geçirmiş denizcilerin kahramanı olarak anılan ama yaşlandığı için şimdi güçten düştü dediğimiz adamdan 10 kat güçlü göründüler.Sonuçta bu adamlar hayatları boyunca Marijoes ten çıkmadılar tabiki güçlü olucaklar.Yani hayatı boyunca Rogerla vs atıp yaşlandığı için güçten düşen Garpla nasıl aynı seviye olabilirler ki :( Sonuçta bu adamlar hayatları boyunca hep emir vermişler birde buna ekstra olarak yaş olarak tam zirvelerindeler :artiz:

Akainu diyorum. Bence luffy kk olduktan sonra dunya hukumetiyle savasacak. Goroseiler bence balon cikacak.

Son Arc'da en güçlüyü önceden harcarlarsa serinin tadı kalmaz bence, en güçlü en sonda olmalı o yüzden Akainu diyorum ben.

Son Arc'da en güçlüyü önceden harcarlarsa serinin tadı kalmaz bence, en güçlü en sonda olmalı o yüzden Akainu diyorum ben.
Yonkoulardan bir ikisi muhtemelen harcanacaktır. Bu yüzden en güçlü sona kalmayabilir, kalsa da en güçlüsü karasakal olur. Akainu, yonkoulardan güçlü değildir.

Yonkoulardan bir ikisi muhtemelen harcanacaktır. Bu yüzden en güçlü sona kalmayabilir, kalsa da en güçlüsü karasakal olur. Akainu, yonkoulardan güçlü değildir.
Akainu nasıl Yonko ile eşit değil hocam, WB ile öyle mücadele ediyorsa diğerleriyle her türlü kapışır. Big Momu falan da yer bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık