Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy, Shanks İle Savaşacak mı?

Shanks kutsal ejder çıkarsa, Oda kutsallar D.lerin doğal düşmanlarıdır lafını boşa çıkarmaz. Ama Luffy değil Teach`e yem eder, Luffy için motivasyon olur en fazla. Bahsedilen Luffy`nin seni geçicem muhabbeti, Shanks Teach`e yenilip, Luffy Teach`i yendiği zaman gerçekleşmiş olur zaten. Çok düşük ihtimal Luffy`le karşı karşıya kalacağı komplike bir senaryo çıkması.

Bütün rakipler şimdiye kadar kötü karakterlerdi.Big mom Sanji'yi zaptetmiş tehdit etmişti.Kaido Oden'i öldürmüş tüm ailesinide öldürmeye çalışıyordu.Karasakal abisini idama götüren adamdı.Crocodile ülkeyi ele geçirmiş zulum ediyordu.Doflamingo'da Crocodile benzeri bir iş yapmıştı.Arlong,Kuro hatta baltalı morgan bile birşeyler yaptı ama bu Shanks iyilik meleği gibi duruyor.Bu adamı böyle göstermeye devam ederse savaşmayacaklar tabiki.

Kesinlikle dövüşecekler.Shanks korsanlar kralı olabilmek için beni yenmek zorundasın diyecek.Garpin Ace'i kurtarmak için beni yenmelisin dediği gibi.Evet Usoppta Yasoppu yenecek.Bu dövüş sonrasında şapka verilir.Luffy yoluna gider.Karasakal çok büyük bir dövüşten çıkan kızılsaç korsanlarını yener ve Sapkayi alır. Luffy ile dövüşünde ona gösterir felan ...

Bazı kişilerin de dediği gibi banada karadakal vs shanks olacağını shanksın bu vs de öleceğini düşünüyorum çünkü karasakal ve shanks arasınsaki atışma daha önce vurgulandı shanksın gözündeki yara ve marienfordda olan tayfa eşleşmesi buna örnek ayrıca karasakal da luffy gibi güçleniyor ve luffynin rakipleri genel olarak her zaman luffyden üst kişiler olur burda da karasakal shanksı yenmiş olarak luffynin karşısında olacak ve ödülüde ona orantılı olarak büyük artış göstermiş olacaktır sonrasında luffy karasalı yener ve shanksın mezarına gidip seni geçtim deyip şapkayı mezarına bırakır ya da şapkayı çıkartıp şapkaya bakarak seni geçtim shanks der ve şapkayı ona veremediği için takmaya devam eder

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık