Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid Hangi Adaya Gitmiş Olabilir?

Sizce Hangi Adaya gitmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    20
Evet 1063.Bölümde Law'ın Karasakalla birlikte gözükmesiyle beraber gözler Kid'e çevrildi. Sizce Kid hangi adaya gitmiş olabilir? Ben olası adaları listeledim fakat tabii başka adalara da gitmiş olabilir

1-Sphinx Adası
Eski Beyazsakal korsanlarının bulunduğu ada. Wano'ya yakın bir yer.

2-Çapraz Birliğin olduğu Ada
Law Karasakalla karşılaştı o zaman Kid'de Çapraz Birlik ile karşılaşabilir. Hem Çapraz Birlik ile ilgili yeni bilgiler öğrenebiliriz.

3-Shanks'ın adalarından birine
[
Malum Kid bir kolunu Shanks'a kaptırmıştı. Belki tekrar karşılaşma olasılığı olabilir.

4-Elbaf

Son Kırmızı Poneglifin bulunma ihtimalinin olduğu adalardan biri.
5-Vira

Tıpki Elbaf Son Poneglif'in bulunma ihtimalinin olduğu adalardan biri. İlk bölümlerde Vira'da darbe girişimi olduğu söylenmişti. Burası büyük ihtimal Devrimcilerin olduğu ada.

6-Yanık İzli Adam'ın Bulunduğu Ada
7-Diğer

Bu bildiğimiz ama listede olmayan herhangi bir ada olabilir ya da daha önce bilmediğimiz ada da olabilir.

Son düzenleme:
Bizimkilerin elbafa gideceğini düşündüğümden elbafı eledim. Sphnx çok kapalı bir ada macerasız geçer bence onu da eledim. Çapraz birliğin redline a yakın ya da calm beltteki başka bir ada olduğunu düşünüyorum. Vira hakkında fikrim yok. Shanks adası ya da yanık izli adamın olduğu ada diyorum ama ikisini seçemediğimden shanks dedim. Shanks adası olsa bu sefer de bacağını kaybeder artık.

Çoğu kişiyi gösterip Weevil'i göstermedi mangaka. Kid'in yolunun Sphinx'e düşüp, Marco ile birlikte Weevil'e karşı savaşmaları çok muhtemel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık