Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Hakili saldırılar Luffy'e de işliyor lakin Luffy'i lastikten normale çevirmiyor. Hakili saldırılar Marco'ya işlesebile iyileştirebilir aldığı hasarları.
Zaten adamın logiacılık bir durumu yok saldırılar içinden geçmiyor tüm hasarı alıyor anlam veremedim hakili saldırının mantığıyla Marco'ya ne yapacak en fazla saldırı gücünü yükseltirsin.Sanırım arkadaş Kata'nın saldırı gücünü Amirallerden fazla görüyor.

Son düzenleme:
Adam G4 ü yeniyo sen gaga diyosun :)
Benin Kata nin gucuyle bir sorunumyok ki. Marco nun gaga 'sının (hücumu) küçümsenmesiyle sıkıntım var. Yoksa Kata Marcoyu yenebilir belki ama yukarıda ki adını söyleyemediğim arkadaşın da dedigi gibi bu Marco Akainu ve Kizaru nun saldırılarını blokladi. Öyle katanın jelibonuna, mizragina falan kolay kolay düşmez.

Benin Kata nin gucuyle bir sorunumyok ki. Marco nun gaga 'sının (hücumu) küçümsenmesiyle sıkıntım var. Yoksa Kata Marcoyu yenebilir belki ama yukarıda ki adını söyleyemediğim arkadaşın da dedigi gibi bu Marco Akainu ve Kizaru nun saldırılarını blokladi. Öyle katanın jelibonuna, mizragina falan kolay kolay düşmez.
Yahu Marco Katayı gagalamaya mı çalışacak :D öyle bir şeyi ancak Luffy yapar ayrıca Katanın dişleri jilet gibi ısırdı mı parça kopartır.

Garp iyi vurdu marcoya.Garp don shinjaoyu yenerken zorlanmıştı Luffy g3 le donu yenmişti ozaman G4 don a tek atar yani G4 garptan üstün olmuyormu
Onu bilemeyiz. Genç Çincao ile yaşlısının arasında bayağı bir fark vardır. G4 Gördüğümüz yaşlı Gon'u öldürür bile KKG falan atarsa, parçacıklarını toplarlar sağdan soldan.

Garp iyi vurdu marcoya.Garp don shinjaoyu yenerken zorlanmıştı Luffy g3 le donu yenmişti ozaman G4 don a tek atar yani G4 garptan üstün olmuyormu
Aynı mantık ile yürümeye çalışıyım ben de bakalım nasıl bir mantık çıkıyor -> Garp hep Chinjao'ya yumruk attığı seviyede mi kaldı? Diyelim ki evet -> bu adam Roger ile kapışırken Chinjao'ya yumruk attığı seviyedeyse ve MF'dede hala o seviyedeyse Roger=Garp=G4'lü Luffy mi çıkıyor? Sonrasın da Chinjaou da Sai yamultmuştu o zaman Roger=Sai oluyor mu ? WTF Kafalar 1 milyon.

@Hakili Yumruk Konuya bekleniyorsunuz :D Ben işin içinden çıkamadım.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık