Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Her ne kadar saf güç olarak görülse de bence meyve çıkacak bu abimizde. Gerçi sır falan da değil bu. :/ Ordusu zoan ise kendisinde de en babasından vardır bir tane.

@Jacques
Shounen okuyoruz. Luffy One Piece'i bulup geçecek işte fazla heveslenme bence. :S

Şaka bir yana bu düşünceyle hiçbir şeyden zevk alamazsın @Nie Li :)
Ama öyle değilmi?
Nerdeyse bütün shounenlerin sonu belli.
Ana Karakter zirveye çıkar ve biter.
Herkes mutlu mesut yaşar :S

Cidden hoş değil ya. Yumruk yumruğa dövüşen karakterlerde bir yerden sonra dönüşüm şart. O da pek benim tarzıma uymuyor :( Kaido kadar devasalaştıracağını da sanmam ama sonuç olarak dövüş yine göze hoş gelmeyecek.
İki yıl öncesinin Luffy fanıyım. Sebep ?

Iki yıl sonraki Luffy :) Neyse konu sapmasın. Kaido adamdır :a:

Düz yumruklarla yenilirse kimse tatmin olmaz diyor. Sonra da ekliyor Luffy ile bir yolunu bulacağız diyor. Yanlış anlamışsın yani. Alevli ışıklı bir güç verecem diyor Luffy'ye. :) Ne çıkarsa artık göreceğiz.
Ekstra sos misali ekstra torpil yapacağım ücrete dahil diyor işte. :D Yumruk işlemeyecek diyor kısacası.Artık luffy kendi boynuzlarını mı saplar red hawk ateşiyle mi yenilir belirsiz ama yumruk etki etmez o deriye.Bence kaido raikage gibi kendi gücünü kendine kullandırılıp yenilecek.

Ekstra sos misali ekstra torpil yapacağım ücrete dahil diyor işte. :D Yumruk işlemeyecek diyor kısacası.Artık luffy kendi boynuzlarını mı saplar red hawk ateşiyle mi yenilir belirsiz ama yumruk etki etmez o deriye.Bence kaido raikage gibi kendi gücünü kendine kullandırılıp yenilecek.
Yumruk tatmin etmez ama bu tatmin eder diyorsun yani? :D Koskoca Kaido kendi gücüyle giderse bırak tatmini gülmekten yerlere yatarım. :S
Deriye etki etmez diye bir şey yok. Ettiren ettirmiş zaten zamanında. Karnında Luffy'nin boyu kadar yara var. :/ Hatta Akainu tarzı bir yaraya benziyor bu.

Şimde ben niye böyle düşünüyorum benim ilk izlediğim anime Narutoydu.
Aptal çocuk dan nefret etttiydim yani bu nasıl baş rol demiştim (Hala öyle düşünüyorum Sasuke reizdir :D).Ama sonunda bu aptal bile o kadar güçlendi haketmediği halde....Orochimaru daha çok hak ediyor güçlenmeyi...
Neyse One Piece üzerine konuşacak olursak.
Baştan başlayalım.
1-)Alabasta Arcına geldiğinde bu adam nasıl yenilcek imkansız yahu dedim.İki damla suya gitti.
2-)Skypieya geldik.Yine aynı şey saçma sapan yenildi.
3-)Ennies Looby Arcı. Arc ilk başladığında Luffynin bunları yenmesine imkan yoktu sonra pat G2,G3...
4-)Dressrosa baktı olmuyor.Pat G4.....
5-)Cracker o da iki damla suya gitti :D
6-)Big Mom bu kadını da harcıyacaklar yazık.Tek temennim inşallah o Ceaserın yaptığı zehirle ölmez...

Sonuç olarak E.Oda bir şeyler yapıp Luffyi kazandırtacak hepimiz bunu biliyoruz.

Yumruk tatmin etmez ama bu tatmin eder diyorsun yani? :D Koskoca Kaido kendi gücüyle giderse bırak tatmini gülmekten yerlere yatarım. :S
Deriye etki etmez diye bir şey yok. Ettiren ettirmiş zaten zamanında. Karnında Luffy'nin boyu kadar yara var. :/ Hatta Akainu tarzı bir yaraya benziyor bu.
Law yardımıyla gidebilir çok akıllı bir adam sayılmaz zaten düz bir adam Kaido biraz kalın kafalı mecazi anlamda.Niye kendi gücüne gider diyorum çünkü zayıf noktası yok gibi kendi gücü dışında.Barraganı biliyorsun dimi işte ondan farkı yok ona benzer tarzda yenilecek.

Law yardımıyla gidebilir çok akıllı bir adam sayılmaz zaten düz bir adam Kaido biraz kalın kafalı mecazi anlamda.Niye kendi gücüne gider diyorum çünkü zayıf noktası yok gibi kendi gücü dışında.Barraganı biliyorsun dimi işte ondan farkı yok ona benzer tarzda yenilecek.
Yardım olacaktır zaten. Yenilme kısmından ziyede özellikle ölme kısmında yardımın olması gerekir. Luffy'den öyle bir atraksiyon beklemiyorum çünkü. Bir de zaten Kaido yenilmez değil. Ölemediği için öyle bir intiba bırakıyor üzerimizde ama bu adam zaten defalarca yenilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık