Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Issho vs. Kuzan

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    111
Aynı Robin Aokijiyi görünce yerlerde sürünüyordu.

Bu zamana kadar kapıştıkları adamlara bakarsan farki görmen de zor değil.En zorlu rakip Dressrosa bossu idi.Bu boss ile yonkou arasındaki farkı Robin söylemeden anlamak da zor değil.
Tabi ki sürünecek, adam hayvan gibi güçlü. Neyse umarım en yakın zamanda Kaido amirallerden biriyle karşı karşıya gelir.

Önümüzde iki aynı sahne var nerdeyse.Wb Sakazukiye arkadan vuruyor ve devamında Sakazuki kafayı alıyor.Bunda ise yine arkadan saldırıyor ama Kizaru atlatıp sıkıyor lazeri.

Yav nasıl çözemedin sahneyi :D 4 yöne bakan lazerler Kizaru yeteneği kullanırken sürekli çıkıyor.Simetriği olmayan beşinci lazerde Wbye gidiyor işte :D
Yok senin dediğini anladım ben.:D Şunu anlatmaya çalışıyorum bende.Kizaru orda lazeri sıkıyor ama WB hemen bloklamış olabilir orda.Yani o attığın sahnede ikisi de birbirine vuramamış olabilir.:D

Tabi ki sürünecek, adam hayvan gibi güçlü. Neyse umarım en yakın zamanda Kaido amirallerden biriyle karşı karşıya gelir.
Kaido ile karşı karşıya gelecek amiral yenilir.Keza diğer yonkoularda yenilir bu adama.Çünkü dünyanın en güçlüsü bu arkadaş.

Yok senin dediğini anladım ben.:D Şunu anlatmaya çalışıyorum bende.Kizaru orda lazeri sıkıyor ama WB hemen bloklamış olabilir orda.Yani o attığın sahnede ikisi de birbirine vuramamış olabilir.:D
Kizaru delmiş da :D Uzatma işte :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık