Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] İlk Savaşa Kanma!

1) Tamam ama o sahnenin ilk gözüktüğü zamana gelmesi ayrı bir şey. Neden dövüşün en kızıştığı bir anda değil de ilk başta.
2) Sonuçta Neko ve İnu da sadece kaba kuvvet kullandı. Yani üçü de pek numara göstermiyorlardı ama bu Jack'i kısa süreliğine madara etmelerine engel olmadı.

3) Tamam da burada Luffy'den bahsediyoruz. Koala korkar arenadakiler korkar ama Luffy adamını endişelendirmemeliydi. Shiryuu değil Pizarro değil bu sonuçta.

Oda biraz burada hileye de başvurmuş. Herifi 1. Tümen yaparak Burgess acaba Marco mu lan dedirtmiş. Arc bittiğinde dahi forumda bunu düşünen üyeler vardı.

4) Yanılmıyorsam düzelt ama Daz hiçbir bölümde grand line ya da ilk yarısı gibi bir şey demiyor. Direkt no swordsman demiş. Cracker'in beni böyle görmediler demesi ya da Hody'nin o cılız haliyle ben KK olacağım demesi gibi bir sahne o. Konunun amacına hizmet ettiğini düşünüyorum.

1 - Çünkü Kizaru tepeden beyazsakala saldırı yaptı niye olsun başka. :D
2 - Tam zoan formu kullanışlı bir form değil.Onu durdurmaları yada çarpmaları ne anlam ifade eder.Tamam veridir kaba kuvvet gösterisi ve Jack'e kafa tutma anlamı taşır ama o kadar.Lucci de leopara dönüşüp Luffy'i ısırmıştı.Luffy yakalasa ne yapardı o halini sence ? Zaten şişince hemen kaçıp o formunu da kapamıştı.
3 - Franky nereden bilsin.1. komutan denince o da forumdakiler gibi bir algıya kapılmış olabilir.:D Yada Luffy'nin 2 yıllık eğitimin sonuçlarını tam idrak edememiştir daha.
4 - Yav işte hiçbir kılıç ustası demesine bakmayacaksın.Adam kılıç ustası uzmanı değil ki.
Hiçbir kılıç ustası = Onun gördüğü 10 tane kılıç ustası bu yani. :D

Daz o sıralar daha çok gl ilk yarısında takılan bir suikastçi olduğu için öyle söylemiştim.

Şimdi mesela Apo vs Luffy ve Zoro'nun ilk savaşını gördük. Apo dağıttı iki saniyede bizim tayfayı :D Senin dediğin gibi olursa bir sonraki savaşta Apo bir şey yapamayacaktır :D

Lucci Zoro ve Luffyyi madara etmişti oda eklenebilir. Veya Bluenonun yaptıkları
Lucci sonrasında da fazlasi ile güçlü ciddiyetinide daima koruyor ama Blueno mükemmel örnek. Önce luffyi madara etti, sonra Frankyden ayar yedi ,en sonunda Luffy çok pis ezdi kendisini. Cesar Clown,Mr.3 gibi örneklerde verilebilir .

Şimdi mesela Apo vs Luffy ve Zoro'nun ilk savaşını gördük. Apo dağıttı iki saniyede bizim tayfayı :D Senin dediğin gibi olursa bir sonraki savaşta Apo bir şey yapamayacaktır :D
Bir şey yapamamaktan ziyade bir daha bizimkileri o hale sokamayacaktır.

Gelecek bölüm Luffy'yi bunun ağzına iki tane çarparken görebiliriz. Sonuçta şovunu yaptı artık.

Niye zoroya denkti? Luffy ile de denk dövüştü o arcta. Zoro ile de vs attı gene denk dövüştü.
İkisi de sağlam 2 rahibi yendi sonrasında Enelin karşısına çıktılar.Viper hem rahibe hemde Enele red kadranı kullandı.
Enelden ikisi de sağlam hasarlar yediler dayanıklıları yakın gibi geldi bana.Hatta kadranı son birkez kullanarak Dev Jacki devirmesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık