Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Heat vs. King (Kimin Alevi Daha Güçlü?)

Kimin Alevi Daha Güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    69
Gayet ölüyorum diyor. Ayrıca Zoro Luffy'e burda karnını doyurabiliceğin kadar balık var diyor büyük ihtimalle doyana kadar yedi. Tırpanla zehirlenme birleşince bayılması normal yani.
Bepo, evham yapan bir karakter. Çoppar gibi. Olaylara yüksek tepki veriyor. Yesin yesin de Bepo o nehri balıklardan temizlemiştir. Her halükarda daha fazla yemiştir. Ve bunu Law uyarmasına rağmen gidip yiyor. Çünkü balık sevdalısı, dayanamıyor. Kutup ayılığını gösteriyor yine beslenme şekli olduğu için. :dd.d

Ben Zoro'nun bayılmasını sadece buna bağlama demeye getirmek istemiştim. :dd.

Bepo, evham yapan bir karakter. Çoppar gibi. Olaylara yüksek tepki veriyor. Yesin yesin de Bepo o nehri balıklardan temizlemiştir. Her halükarda daha fazla yemiştir. Ve bunu Law uyarmasına rağmen gidip yiyor. Çünkü balık sevdalısı, dayanamıyor. Kutup ayılığını gösteriyor yine beslenme şekli olduğu için. :dd.d

Ben Zoro'nun bayılmasını sadece buna bağlama demeye getirmek istemiştim. :dd.
Ya illa Killer'ın kesmesi de etkilemiştir. Ki şöyle bir şey var Zoro kesilene kadar zehirlenmeyi hissetmiyor. Kesilince bünye biraz zayıflayınca geliyor etkisi balıkları yedikten saatler günler sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık