Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Yetenek Türü

Hangi yetenek türlerini tercih ederdiniz.?

• Kullanılan toplam oy
    23
Ben çok aç gözlü davranıp içinde mitolojik canavarların gücünü barındıran bir kılıç ile kenjutsu kullanan bir karakter isterdim. 3'ü 1 arada.

Ellerine sağlık, güzel hazırlamışsın. Konunun ankete dönüştürülüp seçeneklerle sınırlandırılması anlamsız geldiği için bana gerek duymadım. Sunum açısından emek harcanılmış, düzenli durduğu ortada konunun.
@straw-hat gerçekten güzel hazırlamışsın :good: Ben telepati isterdim. Zihin okuma. İnsan ilişkilerinde çok iyi olurdu. Ayrıca poker oynamamı geliştirirdim kim blöf yapıyor kim yapmıyor falan anlayıp paraları kırardım.

Zaman kontrolü de olabilir
Teşekkürler, beğenmenize sevindim..

Konu güzel hazırlanmış emeğine sağlık.
Zaman kontrolü her zaman hayallerimi süslemiştir o yüzden telekineziyi direk alalım. Yanına da bir süper insan gücü iyi gider herhalde.

6-7 favorimdir. Çünkü yelpazesi diğerlerine nazaran daha geniş oluyor her zaman.

Edit: tabii üstüne nadir olmayacak şekilde süper insan gücü eklemek çok tercih etmesemde genelde gerekiyor. Yani süper iyileşme özelliğin var ama süper güç getirmezse sadistlikle mazoşistlik arasında kalıyor karakter genelde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık