Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hangi Maskot?

Chopper mı, Carrot mu?

• Chopper

Kullanılan: 19 73.1%
  • Carrot

Kullanılan: 7 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    26
Oda Carrot'a, tayfada bir tane maskot var ve yeteri kadar peluş oyuncak satıyor, sana gerek yok yok, kaybol gözümden diyerekten kuş uçmaz kervan geçmez bir yerin yönetimini verdi. Ticaret desen yok. Teknoloji desen hak getire. Ben de katılmasını isterdim tayfaya ama ülke mi köy mü belli olmayan bir yerin muhtarı oldu Carrot.

Hee Carrot hak ederek mi muhtar oldu? Bence hayır ama ferman padişahımızındır, sorgulamak bize düşmez.

Vakti geldiğinde fille gelecek reis.
Oda Carrot'a, tayfada bir tane maskot var ve yeteri kadar peluş oyuncak satıyor, sana gerek yok yok, kaybol gözümden diyerekten kuş uçmaz kervan geçmez bir yerin yönetimini verdi. Ticaret desen yok. Teknoloji desen hak getire. Ben de katılmasını isterdim tayfaya ama ülke mi köy mü belli olmayan bir yerin muhtarı oldu Carrot.

Hee Carrot hak ederek mi muhtar oldu? Bence hayır ama ferman padişahımızındır, sorgulamak bize düşmez.

Bari Chopper'ın düzgün bi resmini koysaydın.
Hiluluk reisle olan hikâyesi bile yeter. Chopper her konuda öndedir. Özellikle de mOda'nın da unuttuğu zayıf nokta bulma konusu falan çok güzeldi gerçekten.

Chopper’ın maskotluktan kurtulması için bile Carrot’un serinin maskotu haline gelmesine katlanamam. Uzak dursun bizden.

Gözümde luffy kadar büyük bir hayale sahip (daha büyük bile olabilir) chopperin maskot olması çok moral bozucu. Düşünsene dünyadaki bütün hastalıkların çaresini bulmak istiyorsun ama evcil hayvan olarak görüyor herkes seni

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık