Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Haki Uyanışı

yani ben yanlış anlamadıysam hakiyi çakra gibi kullanıp element özelliği verecekler diyoruz. evet bu da olmalı. artık her şey mübah bence bu seride. zaten kaidouyu tüm elementleri kontrol ederken göreceğizdir normal şeyler bunlar artık.
Peki bu haki uyanışını ilk Zoro mu yoksa Mihawk mı açar sence ? :)

şöyle düşün. meyveyi uyandırmak için hakini uyandırman lazım ;) yani herkes her elementi fırlatamayacak. zaten düşünürsen meyve uyanışı da böyle, hakini bi alana yayıyorsun, o alana iradeni yayıyorsun hatta diyelim. sonra meyve ile o hakiyi cisimleştiriş şekil veriyorsun ;) finito
Saçma olur ki olmasında zaten o digil de lastikten neler çıktı sakazuki Bi el atamadı gitti :utaniyorum:

Ben hakide uyanışı, ileri seviye haki kullanıcıların kullandıkları haki türünde normalden çok farklı ve üstün yetenekler geliştirmiş hali olarak düşünüyorum.
Mesela geleceği görmek, gözlem hakide bir uyanış, mesela Sanji'nin bilmem neredeki konuşmayı, yanıbaşındaki Luffy ve Jimbei duymuyorken duyması bir uyanış, Aisha'da gördüğümüz hali hazırda uyanış bir haki ile doğmuş bir bireyin durumuydu.
Kiku'nun yaptığı şeyin kılıcından kaynaklandığını düşünüyorum.
Kinemonda haki yok diye biliyorum. Eğer varsa verdiğin örnek belki zırh haki uyanışıdır ama benzerini Brook yapıyor. Brook'taki meyve kaynaklı tabi ama Kinemon'un meyvesinin de sadece taştan kıyafet yapmak olması bana hep saçma gelmiştir. Alakasız duruyor farkındayım ama o çıkardığı ateş meyveyle bağlantılı çıkarsa şaşırmam demek istiyorum sadece. (Evet çok olasılıkdışı ama bu one piece işte)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık