Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Beş Kadim

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 175 68.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 31.1%

• Kullanılan toplam oy
    254
Kel olanın elindeki kılıcın el korumalığından sapına kadar Kitetsu olduğu bariz ortada. Ben ilk başta düşünmemiştim ama Nidai ve Sandai Kitetsu'da aynı fiziksel özelliklere sahipler. Sandai Kitetsu Kırmızı renk, Nidai Kitetsu mavi-mor renklerde, Shodai Kitetsu ise yeşil renk.

Goroseilerin Yonkou seviye olduklarını düşünmüyorum. O kadar güçlü değillerdir ancak amiral seviye oldukları kesin. Tiplerine baktığın zaman bile boş kimseler olmadıklarını anlayabilirsiniz.

Eminim serinin bir yerinde bizim tayfaya saldıracaklar ve Zoro ile kel amca sağlam bir kapışma yaşayacaklar. Zoro'nun Shodai Kitetsu'yu alacağına inanıyorum. Kitetsular boşuna gösterilmedi çünkü. Sandai ve Nidai için ayrı ayrı sahneler yapıldı. Diğer kılıçların üzerinde Sandai ve Nidai Kitetsu kadar durulmadı.

Ayrıca kılıcın sapı da yeşil renk tıpkı bizim Marimo gibi :D Zoro'nun kılık kıyafeti hep yeşildir bandanasına kadar. Kılıcının birinin yeşil olması da mümkündür.

Sanki Rocks oluşumunun WG hali gibiler. Çok can yakacaklar.

Ben animeciyim daha 923lerde takılıyorum. =) manga karmaşık geliyor bana. Kağut üzerinde olmadan okumayı sevmiyorum

Bence bu elemanlar öyle sadece politik gücü olan sıradan adamlar değiller. Kılıç ustası bile üst düzey bir güç seviyesine sahip olduklarının kanıtıdır. Serinin sonlarına doğru başa bela olacaklarmış gibi bir hisse kapıldım açıkçası.

Bence bu elemanlar öyle sadece politik gücü olan sıradan adamlar değiller. Kılıç ustası bile üst düzey bir güç seviyesine sahip olduklarının kanıtıdır. Serinin sonlarına doğru başa bela olacaklarmış gibi bir hisse kapıldım açıkçası.

Bazıları serinin en güçlü adamları olduklarini söylüyor.Muhtemelen öyle değil çünkü öyle olsa Denge inanilmaz derecede dağılırdı

Kel Gorosei Shanks'a kılıç kullanımı için yaz okulu yapmış zaten. Yaz okulunu başarı ile bitiren Shanks Yonko unvanı almış.

Konu hortlayacak ama bu adamların dayak yiyeceği yeni neslin babayiğitleri yavaştan belli olmaya başladı.
Luffy - Im Sama
Gorosei - Zoro, Kid, Law, Coby (Amazon Lily'deki kadınlar yakalandıktan sonra Mariejois'e gönderilecek bunun pişmanlığını yaşayacak ve son savaşta Luffy'e yardım edecek), Lucci (Luffy'den dayak yedikten sonra imana geldi şuan ajanlık yapıyor)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık