Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Ortada bir kıyas yok ki olduğunu nereden çıkardın da bu yorumu yaptın?
Ek olarak sen Dof'dan daha iyi biliyorsun bu işleri heralde :D
Çünkü adamın MF de Croc hakkında düşündükleri ve yaptıkları hiç senin düşüncenle uyuşmuyor. :)

Croco işte sadece konuşan birisi atıp tutuyor ,asıl atıp tutmayandan korkacaksın,Dof sadece gülüyor dediklerine benim gibi xD.

Croco işte sadece konuşan birisi atıp tutuyor ,asıl atıp tutmayandan korkacaksın,Dof sadece gülüyor dediklerine benim gibi xD.
Aynen dediğin gibi Dof konuşmayı bilmediği için Croco'ya ''Gel birlikte çalışalım ben konuşmayı bilmiyorum benim yerime sen konuş'' diyor. :D

Sonrasında ''Benim yerime WB ile birlikte mi konuşacaksın kıskançlıktan çatlayacağım'' diyor. Ya olum bi git :D

Son düzenleme:
Konuda mecazi şekilde sormuştum arkadaşlar.Gerçek kimlik derken senin ismin Aizen mi Eizen mi şeklinde değil.Gerçek kimliği kişilik olarak sormuştum.O açıdan yanlış kelime kullanmış olabilirim kişilik şeklinde değişiyorsa değiştireyim.

Aynen dediğin gibi Dof konuşmayı bilmediği için Croco'ya ''Gel birlikte çalışalım ben konuşmayı bilmiyorum benim yerime sen konuş'' diyor. :D

Sonrasında ''Benim yerime WB ile birlikte mi konuşacaksın kıskançlıktan çatlayacağım'' diyor. Ya olum bi git :D
Bir yorum görmüştüm.Çok da hoşuma gitmişti.Croco eskiden kadın olduğundan ve Doffy bunu bildiğinden dolayı marinefordda sulandı o kadar diyordu.Eee bizim Doffy'i biliyorsun kadın avcısı Croco'nun gerçek halinin ne kadar güzel olduğunu biliyor olmalı.Belki kandırıp geri dön diye ikna edecekti ne biliyorsun. :D

Konuda mecazi şekilde sormuştum arkadaşlar.Gerçek kimlik derken senin ismin Aizen mi Eizen mi şeklinde değil.Gerçek kimliği kişilik olarak sormuştum.O açıdan yanlış kelime kullanmış olabilirim kişilik şeklinde değişiyorsa değiştireyim.

Bir yorum görmüştüm.Çok da hoşuma gitmişti.Croco eskiden kadın olduğundan ve Doffy bunu bildiğinden dolayı marinefordda sulandı o kadar diyordu.Eee bizim Doffy'i biliyorsun kadın avcısı Croco'nun gerçek halinin ne kadar güzel olduğunu biliyor olmalı.Belki kandırıp geri dön diye ikna edecekti ne biliyorsun. :D
Eğer Dof ''Daha mantıklı bir adam olduğunu düşünmüştüm'' dediği kişiye sulanıyorsa Dof'u Onepiece'nin en .... adamı ilan etmek lazım ne diyorsun? :D

Croco'yu Doftan daha çok sevebilirsin,seride ondan daha önemlide görebilirsin skntı yok ama gerçekler söyleyeyim.Dof gücü,vizyonu,bağlantıları her kategoride 2 kat fark atıyor.

Croco küçük Dof işte,ona özenen biri bence.

Croco'yu Doftan daha çok sevebilirsin,seride ondan daha önemlide görebilirsin skntı yok ama gerçekler söyleyeyim.Dof gücü,vizyonu,bağlantıları her kategoride 2 kat fark atıyor.

Croco küçük Dof işte,ona özenen biri bence.
Aynen biri serinin zirvesi WB'ye meydan okuyorken diğeri Tsuru'dan kaçıyor. Kaido'nun adını duyunca altına ediyor. Dof'un vizyonu bayağı geniş.

Aynen biri serinin zirvesi WB'ye meydan okuyorken diğeri Tsuru'dan kaçıyor. Kaido'nun adını duyunca altına ediyor. Dof'un vizyonu bayağı geniş.
Dof'un hedefi Kk olmak ve şansı Crocodan katlarca kez fazla.Vizyonu aşıyor,timsahı.

Güç olarak yaklaşamaz bile, Kral haki, b haki, üstüne muazzam meyve. G4 ile yenildi, Croco neye yenildi hepimiz biliyoruz.

WB Crocoya tek atıp geçmediyse ben bir şey bilmiyorum.

Mf de herkese atarlandı diyon, atarlanmanın neresi güç göstergesi, ne yapabildi o atarlandıklarına.

Wb ye dalarken, çömez Luffy bastı dayağı. Jozu kan revan etti,elinden kim kurtardı bil bakalım.

Ciddi ciddi Dof ve Croco mu kıyaslanıyor.. :D
Dof fanları Dofu Katakuri ile kıyaslamanın bedelini ödüyorlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık