Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır, Canavar Korsanlarıyla büyümüş olan Kaidonun çocuğunu daha güçlü görüyorum
Senin bir an evvel karakterlerin ifade ettikleri, vaad ettikleri, serideki yerleri gibi şeylerle ilgili bir analiz yapman gerek kafanda. Bunu yaptığında Yamato'nun Kami-sama'nın yanında yetişmiş olsa bile Zoro'dan güçlü olma ihtimalinin 0 olduğunu anlayacaksın.

Yamato tayfaya gelmez bence. Ölecek havası alıyorum ya da Wano'da kalacak. Bir de istemiyorum. Zoro kadar güçlü değildir ama Yamato güçlü baya. Tayfaya artık aşırı güçlü kimseler gelmesin. Jinbe geldi, Zoro Sanji zaten vardı bir de Franky ile Brook kendisini geliştirsin. Bunlar yeterli ve güzel.

Kız denizlere açılmak istiyorum diye diye bir hal oldu. Tayfaya geleceği bariz ama gücü belli değil. Ben acaba şu sahneden bir güç çıkarımı yapılabilir mi diyorum.
Ulti burada kaidou'nun saldırısı olan sekizlik gök gürlemesine, etse etse dörtlük eder diyor. Yani buradan yamato, kaidou'nun yarı gücünde sonucu çıkabilir gibi. Tabi öylesine söylenmiş bir laf da olabilir ama benim baya dikkatimi çekmişti. Ama eğer yamato gerçekten kaidou'nun yarı gücüne eşitse bariz bir şekilde yamato>zoro sonucu çıkar.
Yamato kaidonun yarı gücünde ise yamato > luffy de olur. Adam luffye tek attı. Yarısı gücünde vursa 2 atardı.

Ben aralarında pek büyük fark olduğunu düşünmüyorum... ama diğer mantığın yanlış. Luffynin o anda psikolojik durumu iyi değildi. Odaklanıp gözlem bile kullanmamıştı. Tamamen sinirle hareket etti.
Gözlemi salla. Sonuçta darbeyi aldı mı tek yedi sen ona bak. Gözlemle görse kaçsa kaçsa en sonunda gene bir tane yedi mi teke gidecekti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık