Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La olm senin yorumlarin niye boyle?
Bi kere bir yerde yanlışın var .ben perospero eforsuz yener demedim Perospero picanın içinden geçer dedim. Ödül vesaire umrumda değil Pica'nın işe yaramaz bir villian olduğunu gördük Dressrosada. Meyvesi her ne kadar güçlü ve büyük olsa da ne kadar büyük olursa olsun o kadar da yavaş oluyor saldırıları.
Perospero gibi bir adam bunu çalım manyağı yapar her anlamda.
Perospero Big Mom Korsanlarinın hali sahada 10 numarasıdır , görev adamıdır.Pica da tiz sesiyle bizi güldüren Mr 5. ten farksız bir geçiş villian'ı.
Olumlu konuştuktan sonra seni ciddiye almamam gerektiğini anladım, hadi işine hadi yürü.

Bana Zoro-Sanji tartışmasında Zoronun 1 tık daha güçlü olduğnu soylememe rağmen laf atan adamların diğer konulardaki tartışmalarını görünce rahatladım.
Çünkü o kadar emin konuşuyorlardı ki kendimden şüphelenmiştim.
Meğerse seriyi okumamışlar , picayi yc3 yc4 yapmışlar.
Kalite farkı çok belli burda.
Perospero Picadan korkarmış yorumu da ayrı komikti @OnePieceFanı .
Chopperdan korkuyor dediğin adam Kingten de korktu Marcodan da.Şimdi ikisine de racon kesiyor , onu napcaz :/
Pica Yonko komutanı seviyesi olmasa bile Dressrosa'yı asimile ettiği haliyle Yonko tayfasında olsa sırıtmaz.

Bana Zoro-Sanji tartışmasında Zoronun 1 tık daha güçlü olduğnu soylememe rağmen laf atan adamların diğer konulardaki tartışmalarını görünce rahatladım.
Çünkü o kadar emin konuşuyorlardı ki kendimden şüphelenmiştim.
Meğerse seriyi okumamışlar , picayi yc3 yc4 yapmışlar.
Kalite farkı çok belli burda.
Perospero Picadan korkarmış yorumu da ayrı komikti @OnePieceFanı .
Chopperdan korkuyor dediğin adam Kingten de korktu Marcodan da.Şimdi ikisine de racon kesiyor , onu napcaz :/
Valla konu ne bilmiyorum ama ben forum tarihinde etiketlediğin arkadaş kadar itici OP yorumlayan adam görmedim. Yorumlarını okumak bende duvara yumruk atma hissi uyandırıyor hani yazdığı şeye katılsam bile. Kaldı ki vahşi biri de değilim. Özellikle seriyi düz yorumlamayın bu DB değil falan diye girip matematik problemi çözer gibi açıklamalar yapmasına bitiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık