Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Roronoa Zoro tarafından 9 Oca 2020 tarihinde açılan konu

1. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,630
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Moria nakamasını öldüren bir adamın emrine girmez ya.

2. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
    Mesaj Sayısı 7,858
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Olabilir. Ama oradan başka türlü çıkartmazlar Moria'yı. Meyvesini almadan bırakmazlar en kötü. Umarım giderken yanında birkaçını götürür.

3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,630
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Moria oradan nasıl sağ çıkacak ben de bilmiyorum. Mihawk veya Aokiji eliyle bir şeyler olabilir belki.

4. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Mesaj Sayısı 7,858
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Aokiji Karasakal'a savaş esnasında yardım edecek mi acaba? Çok canlar yakar ederse. Sal WCI'ye feth etsin gelsin.

5. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 11,126
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Tek bacak gidik yav. Yine de eski gücüne yakındır ama...

Ben ruhsal olarak ne durumda onu merak ediyorum. Yani Smoker'a "kötü yolda değilim" tarzında konuşuyordu ama Teach bu konuda en değişik noktalardan biri onun için.

6. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın? Site Yetkilisi

Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
    Mesaj Sayısı 8,556
    Üyelik Tarihi29 Kas 2015
    Moria olamaz bence. Bana göre şu şekilde olur;
    Shiryu,
    Van Auger,
    Pizarro.

7. Miyata Ichirou İppo>>all

Miyata Ichirou (İppo>>all)
    Mesaj Sayısı 3,473
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Meyveyi kullanınca daha güçlü tabii ama meyvesiz hali daha güçlü değil.Katakuri de Snakeman ile uyanış kullanmadan dövüşebiliyordu.

Aokiji adamsa tek gelsin tüm keke :D

Son düzenleme: 14 Oca 2020 20:48
  8. Eric Cartman Servet, şöhret, güç.

Eric Cartman (Servet, şöhret, güç.)
    Mesaj Sayısı 8,505
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Shiryu hariç çöp. Ana üçlü ıd mahkumlarından olur.

Moriah'tan bir halt olmaz. Jinbe veriyordu ayarı.

Başta Shiryu var. Diğer isim de net bence, Avalı Pizarro. Sonrası diğer üç mahkumdan biri olur. Diğerlerini Ace çiğ çiğ yiyecekti yahu Teach olmasa.

9. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

Mesaj Sayısı 7,858
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Jinbei nerede ayar verdi? Ayar dediğin sahne anime eklentisi. Jinbe vurduktan sonra hasar bile kalmıyor Moria da aynen savaşa devam. Ki Jinbei Katakuri ve Big Mom'a da dikilip çare üretebiliyor.

Big Mom'a vurduğu ayar olmuyor, niye güçten düşmüş... Ama Moria'nın güçten düştüğü manga onaylıyken ayar oluyor?

Zaten bu olmasını istediğim tablo. Lafitte çok hoş tasarım Shiryu da değişmez zaten. Ama Moria o kalibrede biri gayet, iki yıl önce tayfanın bir şekilde yalap şap alması bunu değiştirmiyor.

10. OnePieceFanı (Üye)
    Mesaj Sayısı 666
    Üyelik Tarihi4 May 2019
    Moria 2 yıl önce Luffy'e yenilen bosslar içerisinde en güçlüsü olandı net, ama ne hikmetse en çok küçümsenende o.

Dandik Luffy'e yenilen Croco ile Enel göğe yükseltiliyor, Nightmare Luffy'den saldırılar alıp ayağa kalkan adam yerin dibine sokuluyor. Ki o darbeler yetmedi üstüne gear2+gear3 birleştirdi Luffy öyle yendi Moria'yı. Adam bariz güçlü.

Dof'un yanına 10 tane px vermişler paketlesinler diye. Tamam Dof hallederdi çok zorlanmadan ama o 10 tane px'nin verilmesi yanına adamın baya güçlü olduğunu göstermesi. 2 yıl önce hasırşapka tayfası 1 tanesini soluya soluya yeniyorlardı afedersiniz.

Dediğim gibi Moria 2 yıl öncenin en güçlü Boss'u idi.

Ama atlama sonrası powerup aldığını zannetmiyorum,gelişimini tamamlamış bir karakter çünkü. Ama gelişimini tamamlamış hali bile Croco gibi dandirik bosslardan çok daha ağır top.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık