Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyundayım şuanda Post MF arcta Luffy ormana kaçıyor ya jinbei onu zaptederken jinbe'ye vurmaya çalışıyor orada Hancock kardeşler gibi yumruk sekiyor.
Şu sahneyi diyorsun:

Sıyrılıp yere çarpıyor burda.

Densetsu no Samurai teşekkürler. Ancak bu senin fikrin.
Tabi ki kendi fikrim de bazı sıralamalar var onları kimse kabul etmez, edemez :) En basiti Jack Sai, Cavendish, Vergo gibi isimlerden güçsüz. Olacak iş değil. Bazı şeyleri gözden kaçırmışsın baya bi'.

Sanji Superman gibi mi uçuyor? Yok artık. Adam havada yürüyor, uçmuyor. Ve o yetenek dövüşte kullanabileceğin bir şey de değil. Zira hiç ama hiç bir uzun menzilli saldırısı yok. Tamamen işe yaramaz. Luffy de uçmuyor yay gibi zıplıyor ve bedenini büyütmesi sayesinde süzülebiliyor.

Fırsattan istifade kendi listemi atayım.

https://comicvine.gamespot.com/prof...he-most-powerfull-one-piece-characters/68612/
Son spoilera baksana orda Superman gibi uçuyor.

Luffy de uçuyor. Daha çok jet uçağını andırıyor.

Sanji zoro’dan çok daha yönlü ve işlevli bir karakter olduğu kesin. Seriyi sadece güç açısından bakanlar sadece kesme biçmeye odaklanması da normal aslında onlara da bir şey diyemiyorum:/
Aynen şu an için öyle duruyor. Zoro'ya belki de uçmak pek oturmayacaktır. Belki de hız üzerinden power up alır. Ne bileyim Oda'nın biraz daha çok yönlü bir şekle sokması lazım bence.

Elbaf nasıl olacak merak ediyorum. Wano'da rakipler önceden belliydi. Ama Elbaf ? Genelde ada sakinleri ile dövüşülmediğini düşünürsek rakiplerin devler olacağını sanmam. Aslında Elbaf-Shanks-Gorosei bağlantısıyla işlense ve rakipler de goroseiler olsa hoş olurdu. Ama goroseiler daha Elbaf'ta ortadan kaldırılırsa Kutsal Malları tek başına Zoro indirir. Öte yandan Karasakal tayfası için de erken olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu Rocks ekibini mi atacak ortaya ? Sizce bu üçünden hangisi düşman olur Elbaf'ta ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık