Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Genel Tartışma

'Tartışma ve İnceleme Arşiv' forumunda Kuroro tarafından 17 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,926
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Ne yalan söyleyeyim bir şey diyemiyorum :D Ama o arc için Hordy ve CC den sonra imaj olarak bizim oğlanı bu kadar zorlayan birisi olduğundan kendisi hakkında bayağı fena düşünüyorduk. Hatta başka bir adada 1v1 atsınlar Dof alır diyenler vardı :oops:

Ama sonra Kata'yı gördük :oleyo:
    Bana çok o kadarı :/ Bence Kata iskender gibi 1.5 Dof alır sanki :p

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,018
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    O aralar adada vs işine ben de Dof kazanır diyordum. :/ Çünkü Luffy'nin mevcut gücüne göre yorumlamak gerekiyordu. Power-up işin içine giremezdi yani.

3. Kaido_93 アフメット

Kaido_93 (アフメット)
    Mesaj Sayısı 3,799
    Üyelik Tarihi8 Ara 2016
    Aman. İstemeden Kata vs Dof konusunu tekrardan alevlendirme gözünü seveyim. :D

4. Kompositör (Üye)
    Mesaj Sayısı 7,585
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    3 yıldır yemek yememek , Ryo nasıl bir karakter çok merak ediyorum lan . Şu seri Amirallerle farklı boyut atlıyor gözümde

5. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,516
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Yavaş alsın, boğazında kalmasın. Hala başka adada 1 vs 1 de alır. Lufy yeni o seviyelere geldi, az mı handikap yedi, bunlar çabuk unutulmuş.:D

6. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 19,557
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Seride tıpkı Bullseye gibi bulduğu her şeyi ya da belli bir nesneyi büyük bir güçle atan ve asla ıskalamayan biri çıksa harika olur. Ana seride gördüğümüz Jean Ango gibi dandik biri değil tabi.

7. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 3,027
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    Seriye fazla gelir adayı tutup fırlatsa :D

8. Mesaj Sayısı 13,339
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Ya Ryo-Fuji ya da Kizaru-Akainu ikilisi gelecek Wano'ya. Fuji-Ryo gelse daha güzel olurdu; gücünü görürdük adamın.

9. Kompositör (Üye)
    Mesaj Sayısı 7,585
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Akainu gelmez ya filo amirali oldu bence o artık zor çıkar sahalara

10. Miyata Ichirou Takamura>>İppo>>Miyata.

Miyata Ichirou (Takamura>>İppo>>Miyata.)
    Mesaj Sayısı 2,741
    Üyelik Tarihi3 Şub 2018
    Luffy tüm kek adasının başında Doflamingo'dan güçlüydü zaten.Şimdi kendi gelmez Zoro ve Sanji'yi yollar.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık