Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimciler iki amiralin olduğu yerden Kuma kaçırıyorsa bu amirallerin rpg oyunlarındaki Npclerden farkı yok lan.Boş boş oturup ana karakteri bekliyorlar herhalde.

Fuji ile Akainu'yu kıyaslayanlar gerçekten ne yaptığını bilmiyor bana kalırsa.Şu anki Luffy vs Fuji açılsa ben Luffy'ye basarım paramı :D

Sabo bence sağ kol seviyesi bir adam şu anda.Sağ kol ile amiral arasında Akainu hariç ben ciddi bir fark olduğunu düşünmüyorum zaten :D Devrimci komutanlarının güçlü olma olasılığı var ama yonko komutanları kadar güçlü çıkmalarını ben beklemiyorum.
Fujitora, Akainu'dan daha güçlüdür görürsün yakında seviyelerini. Meyve gücü açısından bile Fujitora'nın meyvesi daha etkili. Koca adayı havaya uçurdu, göktaşı indiriyor yatay ve dikey yer çekimi uyguluyor.

1. Perde sonunda Karasakalın ödülünü açıkladılar bu sefer de Shanks'ın ödülünü açıklasınlar. Gerçi Kaido'dan fazla ödülü vardır ve bu yüzden Yonkoular içinde ödülünü en son göreceğimiz kişidir diye bekliyorum. Totto Land olayını kimse beklemesin, Big Mom'un adasına saldırmayı göze alamaz Karasakal. İki yıl önce iki meyveyle amiralden kaçıyordu şimdi Big Mom'un adasına mı saldıracak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık